Hušek Jakub

FK Černilov
Dres
15
led 21, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 23, 2026

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
13
Góly
0
V základní sestavě
13
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 094
Hodnocení
6,26
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. VOTROK Krajský přebor říj 19, 2024 Jičín R 3 - 3 101 0 0 0 5,9
  2. VOTROK Krajský přebor říj 12, 2024 Jiskra Hořice V 1 - 3 93 0 0 0 7,0
  3. VOTROK Krajský přebor zář 28, 2024 Dobruška R 2 - 2 92 0 0 0 5,9
  4. VOTROK Krajský přebor zář 18, 2024 Sokol Železnice P 2 - 0 52 0 2 1 3,4
  5. VOTROK Krajský přebor zář 7, 2024 Sokol Třebeš V 2 - 1 92 0 1 0 6,4
  6. VOTROK Krajský přebor zář 1, 2024 Týniště nad Orlicí P 2 - 1 80 0 1 0 4,9
  7. VOTROK Krajský přebor srp 17, 2024 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 1 26 0 0 0 5,9
  8. VOTROK Krajský přebor srp 10, 2024 Solnice P 1 - 3 78 0 0 0 5,3
  9. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2024 Týniště nad Orlicí P 3 - 1 92 0 0 0 5,1
  10. VOTROK Krajský přebor čvn 8, 2024 Česká Skalice R 1 - 1 95 0 0 0 6,0
2025/2026 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 212 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
13 13
V základní sestavě
13 13
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 212 1 212
Kapitánem
1 1
Hodnocení
5,81 5,81

Útok

Góly
3 0,22
Góly ze hry
1 0,07
Góly z penalt
2 0,15

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 0,97
Obdržené góly na hřišti
23 1,71
Rozdíl skóre na hřišti
−10 −0,74
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,15

Disciplína

Žluté karty
2 0,15
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 49 % 27 % Hodnocení 69 % Vytíženost Disciplína 33 % Obrana 60 %

Sezóny

Ročníky
Černilov 2025/2026 1331 212205,81
AGRO CS 1. A třída 1331 212205,81
Libčany 2025/2026 1301 094106,26
Libčany 2024/2025 2211 9021015,78
VOTROK Krajský přebor 2211 9021015,78
Libčany 2023/2024 2612 216306,04
Libčany 2022/2023 2712 094615,77
Slavia Hradec Králové 2021/2022 103740006,83
Černilov 2021/2022 1421 244405,39
Černilov 2020/2021 81729006,23
Černilov 2019/2020 1511 323405,95
Černilov 2018/2019 2972 651506,59
AM GNOL 1. A třída 2972 651506,59
Černilov 2017/2018 2712 411316,44
AM GNOL 1. A třída 2712 411316,44
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení