Dvořák Jan

SK Vysoké Mýto
Dres
19
úno 9, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 12, 2016

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
10
Góly
2
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
875
Hodnocení
7,03
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C srp 13, 2022 Slovan Liberec P 1 - 2 94 0 1 0 4,9
  2. Fortuna Divize C srp 6, 2022 Náchod R 0 - 0 94 0 1 0 5,9
  3. Fortuna Divize C čvn 18, 2022 Náchod V 1 - 7 94 2 1 0 8,8
  4. Fortuna Divize C čvn 11, 2022 Velké Hamry P 2 - 3 94 1 1 0 5,9
  5. Fortuna Divize C čvn 5, 2022 Dvůr Králové nad Labem R 2 - 2 95 0 1 0 5,6
  6. Fortuna Divize C kvě 28, 2022 Benátky nad Jizerou V 4 - 1 91 0 0 0 7,1
  7. Fortuna Divize C kvě 21, 2022 Sokol Libiš V 1 - 2 94 0 0 0 6,9
  8. Fortuna Divize C kvě 7, 2022 Kosmonosy R 2 - 2 95 0 2 1 3,9
  9. Fortuna Divize C dub 27, 2022 Čáslav R 1 - 1 95 1 0 0 7,3
  10. Fortuna Divize C dub 23, 2022 Letohrad P 3 - 1 29 0 0 0 5,3
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 875 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
875 875
Kapitánem
10 10
Hodnocení
7,03 7,03

Útok

Góly
2 0,21
Góly ze hry
2 0,21
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
32 3,29
Obdržené góly na hřišti
15 1,54
Rozdíl skóre na hřišti
17 1,75
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,41

Disciplína

Žluté karty
1 0,10
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 82 % 96 % Hodnocení 93 % Vytíženost Disciplína 46 % Obrana 55 %

Sezóny

Ročníky
Vysoké Mýto 2026/2027 102875107,03
Vysoké Mýto 2025/2026 2862 431206,78
Vysoké Mýto 2024/2025 111986206,81
Vysoké Mýto 2023/2024 3072 840806,55
Fortuna Divize C 3072 840806,55
Vysoké Mýto 2022/2023 2341 964815,84
Fortuna Divize C 2341 964815,84
Vysoké Mýto 2021/2022 2872 3501216,58
Fortuna Divize C 2872 3501216,58
Vysoké Mýto 2020/2021 81724306,74
Fortuna Divize C 81724306,74
Vysoké Mýto 2019/2020 1611 418306,84
Fortuna Divize C 1611 418306,84
Vysoké Mýto 2018/2019 2552 139306,20
Fortuna Divize C 2552 139306,20
Vysoké Mýto 2017/2018 2722 465416,23
Fortuna Divize C 2722 465416,23
Vysoké Mýto 2016/2017 3012 730306,51
Fortuna Divize C 3012 730306,51
Vysoké Mýto 2015/2016 80394106,49
Divize C 80394106,49
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení