Dvořák Jan

SK Vysoké Mýto
Dres
19
úno 9, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 12, 2016

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
10
Góly
2
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
875
Hodnocení
7,03
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 11 Horní Ředice V 2 - 0 94 0 1 0 6,9
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 5 Spartak Police nad Metují R 0 - 0 96 0 0 0 6,3
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 28 Turnov R 1 - 1 96 0 0 0 6,1
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 21 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 V 0 - 2 93 0 0 0 7,3
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 14 Chrudim V 1 - 0 97 1 0 0 8,6
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 15, 2025 Chlumec nad Cidlinou P 0 - 1 49 0 0 0 5,4
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 8, 2025 Dobrovice V 1 - 5 10 0 0 0 6,1
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 25, 2025 Náchod V 1 - 3 93 0 0 0 7,0
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 18, 2025 Trutnov V 2 - 0 94 0 1 0 6,9
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 11, 2025 Kosmonosy R 3 - 3 95 0 0 0 6,0
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 875 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
875 875
Kapitánem
10 10
Hodnocení
7,03 7,03

Útok

Góly
2 0,21
Góly ze hry
2 0,21
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
32 3,29
Obdržené góly na hřišti
15 1,54
Rozdíl skóre na hřišti
17 1,75
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,41

Disciplína

Žluté karty
1 0,10
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 82 % 96 % Hodnocení 93 % Vytíženost Disciplína 46 % Obrana 55 %

Sezóny

Ročníky
Vysoké Mýto 2026/2027 102875107,03
Vysoké Mýto 2025/2026 2862 431206,78
Vysoké Mýto 2024/2025 111986206,81
Vysoké Mýto 2023/2024 3072 840806,55
Fortuna Divize C 3072 840806,55
Vysoké Mýto 2022/2023 2341 964815,84
Fortuna Divize C 2341 964815,84
Vysoké Mýto 2021/2022 2872 3501216,58
Fortuna Divize C 2872 3501216,58
Vysoké Mýto 2020/2021 81724306,74
Fortuna Divize C 81724306,74
Vysoké Mýto 2019/2020 1611 418306,84
Fortuna Divize C 1611 418306,84
Vysoké Mýto 2018/2019 2552 139306,20
Fortuna Divize C 2552 139306,20
Vysoké Mýto 2017/2018 2722 465416,23
Fortuna Divize C 2722 465416,23
Vysoké Mýto 2016/2017 3012 730306,51
Fortuna Divize C 3012 730306,51
Vysoké Mýto 2015/2016 80394106,49
Divize C 80394106,49
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení