Hock Marián

Konec kariéry
úno 27, 1992
34 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina B 2023/2024

Zápasy
4
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
138
Hodnocení
5,75
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 12, 2024 Lokomotiva Hradec Králové P 1 - 6 45 0 0 0 5,2
  2. JAKO 1. B třída - skupina B dub 13, 2024 Lokomotiva Meziměstí V 4 - 2 15 0 0 0 6,0
  3. JAKO 1. B třída - skupina B zář 17, 2023 Velichovky P 5 - 1 33 0 0 0 5,6
  4. JAKO 1. B třída - skupina B srp 26, 2023 Sokol Malšova Lhota V 2 - 0 45 0 0 0 6,2
  5. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 17, 2023 Velichovky V 4 - 2 83 0 0 0 7,1
  6. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 13, 2023 Spartak Opočno V 3 - 1 71 2 1 0 8,8
  7. JAKO 1. B třída - skupina B říj 23, 2022 Slavoj Předměřice nad Labem P 3 - 1 92 0 0 0 5,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina B říj 15, 2022 Slavia Hradec Králové "B" P 1 - 1 92 0 0 0 6,0
  9. Fortuna Divize C čvn 18, 2022 Náchod V 1 - 7 12 0 0 0 6,1
  10. Fortuna Divize C kvě 14, 2022 Hlinsko V 5 - 0 73 0 0 0 7,3
2023/2024 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 138 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
138 138
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,75 5,75

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
7 4,57
Rozdíl skóre na hřišti
−7 −4,57
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 21 % Hodnocení 26 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 7 %

Sezóny

Ročníky
Černilov 2023/2024 40138005,75
Černilov 2022/2023 42338106,73
Vysoké Mýto 2021/2022 1741 401007,02
Fortuna Divize C 1741 401007,02
Vysoké Mýto 2020/2021 81689006,83
Fortuna Divize C 81689006,83
Vysoké Mýto 2019/2020 1321 178507,05
Fortuna Divize C 1321 178507,05
Vysoké Mýto 2018/2019 2632 252406,18
Fortuna Divize C 2632 252406,18
Vysoké Mýto 2017/2018 1421 273206,44
Fortuna Divize C 1421 273206,44
Vysoké Mýto 2016/2017 1521 072306,32
Fortuna Divize C 1521 072306,32
Vysoké Mýto 2015/2016 2221 953406,45
Divize C 2221 953406,45
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení