Němeček Tomáš

Konec kariéry
bře 1, 1992
34 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2019/2020

Zápasy
7
Góly
3
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
536
Hodnocení
7,00
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída zář 2, 2018 Roudnice P 0 - 2 45 0 0 0 5,4
  2. AM GNOL 1. A třída srp 19, 2018 Sparta Úpice V 3 - 1 78 0 0 0 5,9
  3. AM GNOL 1. A třída srp 12, 2018 Olympia Hradec Králové 1901 P 1 - 4 90 0 0 0 5,0
  4. AM GNOL 1. A třída čvn 13, 2018 Nový Hradec Králové V 2 - 4 56 1 0 0 7,7
  5. AM GNOL 1. A třída čvn 10, 2018 Spartak Police nad Metují P 0 - 1 95 0 0 0 5,2
  6. AM GNOL 1. A třída čvn 2, 2018 Sparta Úpice P 4 - 3 68 1 0 0 6,7
  7. AM GNOL 1. A třída kvě 27, 2018 Náchod "B" V 2 - 0 90 1 0 0 8,8
  8. AM GNOL 1. A třída kvě 23, 2018 Bystřian Kunčice P 2 - 1 78 0 0 0 5,2
  9. AM GNOL 1. A třída kvě 19, 2018 Tatran Hostinné P 4 - 4 91 0 0 0 5,9
  10. AM GNOL 1. A třída kvě 13, 2018 Kratonohy "B" V 2 - 2 91 0 0 0 6,1
2019/2020 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 536 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
536 536
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,00 7,00

Útok

Góly
3 0,50
Góly ze hry
3 0,50
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 3,19
Obdržené góly na hřišti
9 1,51
Rozdíl skóre na hřišti
10 1,68
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,34

Disciplína

Žluté karty
2 0,34
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2019/2020.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 89 % 94 % Hodnocení 46 % Vytíženost Disciplína 15 % Obrana 70 %

Sezóny

Ročníky
Slovan Broumov 2019/2020 73536207,00
Slovan Broumov 2018/2019 1601 057405,92
AM GNOL 1. A třída 1601 057405,92
Slovan Broumov 2017/2018 3072 320206,70
AM GNOL 1. A třída 3072 320206,70
Slovan Broumov 2016/2017 133908106,12
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení