Dres
10
bře 21, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 23, 2026

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
8
Góly
1
V základní sestavě
4
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
411
Hodnocení
5,82
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C zář 2, 2017 Trutnov P 0 - 1 93 0 0 0 5,2
  2. Fortuna Divize C srp 26, 2017 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou P 2 - 1 91 0 0 0 5,2
  3. Fortuna Divize C srp 19, 2017 Turnov V 2 - 2 91 0 0 0 5,9
  4. Fortuna Divize C srp 12, 2017 Spartak Chrastava P 5 - 2 76 1 0 0 6,1
  5. Fortuna Divize C čvn 17, 2017 Ostrá P 3 - 0 45 0 0 0 5,2
  6. Fortuna Divize C čvn 10, 2017 Kolín P 0 - 0 90 0 1 0 5,9
  7. Fortuna Divize C čvn 3, 2017 Vysoké Mýto V 1 - 1 90 0 0 0 6,0
  8. Fortuna Divize C kvě 28, 2017 Přední Kopanina V 0 - 2 92 0 0 0 7,3
  9. Fortuna Divize C kvě 20, 2017 Trutnov V 2 - 1 93 0 0 0 6,9
  10. Fortuna Divize C kvě 13, 2017 Sokol Živanice P 6 - 0 91 0 0 0 4,8
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 411 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
411 411
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,82 5,82

Útok

Góly
1 0,22
Góly ze hry
1 0,22
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 1,31
Obdržené góly na hřišti
14 3,07
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −1,75
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,22

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 57 % 32 % Hodnocení 48 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 18 %

Sezóny

Ročníky
Ústí nad Orlicí 2026/2027 1069007,00
Letohrad 2026/2027 71342005,66
Ústí nad Orlicí 2023/2024 2481 469106,91
Fortuna Divize C 2481 469106,91
Ústí nad Orlicí 2022/2023 25111 632206,74
Fortuna Divize C 25111 632206,74
Letohrad 2017/2018 2772 379306,01
Fortuna Divize C 2772 379306,01
Letohrad 2016/2017 2772 340306,42
Fortuna Divize C 2772 340306,42
Letohrad 2015/2016 2371 926506,45
Divize C 2371 926506,45
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení