Hofman Michael

SK Libčany
Dres
6
bře 22, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 26, 2018

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
4
Góly
1
V základní sestavě
0
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
101
Hodnocení
6,13
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor kvě 30 Sokol Třebeš V 2 - 1 29 0 0 0 5,9
  2. STARMON Krajský přebor kvě 10 Dobruška R 1 - 1 32 0 1 0 5,3
  3. STARMON Krajský přebor dub 19 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 0 - 2 23 1 0 0 7,3
  4. STARMON Krajský přebor bře 14 Roudnice R 0 - 0 17 0 0 0 6,0
  5. VOTROK Krajský přebor čvn 21, 2025 Solnice V 1 - 4 46 0 1 0 6,2
  6. VOTROK Krajský přebor čvn 17, 2025 Vysoká nad Labem V 4 - 2 71 1 0 0 7,7
  7. VOTROK Krajský přebor kvě 10, 2025 Jiskra Hořice V 3 - 1 92 0 0 0 7,0
  8. VOTROK Krajský přebor dub 26, 2025 Dobruška V 1 - 0 91 0 0 0 7,1
  9. VOTROK Krajský přebor dub 20, 2025 Jaroměř V 0 - 3 78 0 0 0 7,3
  10. VOTROK Krajský přebor dub 5, 2025 Sokol Třebeš P 2 - 1 70 0 0 0 5,3
2025/2026 STARMON Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 101 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
101 101
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,13 6,13

Útok

Góly
1 0,89
Góly ze hry
1 0,89
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 0,89
Obdržené góly na hřišti
2 1,78
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,89
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,89
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži STARMON Krajský přebor 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 63 % 59 % Hodnocení 26 % Vytíženost Disciplína 2 % Obrana 32 %

Sezóny

Ročníky
Libčany 2025/2026 41101106,13
Libčany 2024/2025 1851 347406,34
Libčany 2023/2024 2361 983716,13
Libčany 2022/2023 2771 682706,10
Libčany 2021/2022 20131 503206,77
MIACOM Krajský přebor 20131 503206,77
Libčany 2020/2021 81575306,31
Libčany 2019/2020 15181 123307,81
VOTROK Krajský přebor 15181 123307,81
Libčany 2018/2019 18161 174407,22
VOTROK Krajský přebor 18161 174407,22
Libčany 2015/2016 95599206,74
1. A třída 95599206,74
Olympia Hradec Králové 1901 2015/2016 8054006,05
Divize C 8054006,05
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení