Klapkovský Josef

Bez angažmá
bře 1, 1992
34 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina B 2024/2025

Zápasy
22
Góly
7
V základní sestavě
22
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 853
Hodnocení
6,63
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída dub 21, 2019 Trutnov "B" V 3 - 1 92 0 0 0 7,1
  2. AM GNOL 1. A třída dub 14, 2019 Česká Skalice V 0 - 2 91 0 0 0 7,3
  3. AM GNOL 1. A třída dub 7, 2019 Černilov V 4 - 1 90 2 0 0 9,0
  4. AM GNOL 1. A třída bře 30, 2019 Nový Hradec Králové P 0 - 0 92 0 0 0 6,3
  5. AM GNOL 1. A třída bře 24, 2019 Náchod "B" P 0 - 0 90 0 0 0 6,3
  6. AM GNOL 1. A třída lis 18, 2018 Roudnice V 2 - 1 92 1 0 0 7,5
  7. AM GNOL 1. A třída lis 10, 2018 Spartak Kobylice P 4 - 3 95 1 0 0 5,9
  8. AM GNOL 1. A třída lis 4, 2018 Sparta Úpice V 4 - 2 90 0 1 0 6,6
  9. AM GNOL 1. A třída říj 28, 2018 Slovan Broumov P 2 - 2 92 0 0 0 6,1
  10. AM GNOL 1. A třída říj 21, 2018 Týniště nad Orlicí V 5 - 4 92 2 0 0 8,9
2024/2025 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 853 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
22 22
V základní sestavě
22 22
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 853 1 853
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,63 6,63

Útok

Góly
7 0,34
Góly ze hry
6 0,29
Góly z penalt
1 0,05

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
42 2,04
Obdržené góly na hřišti
26 1,26
Rozdíl skóre na hřišti
16 0,78
Zápasy bez obdrženého gólu
5 0,24

Disciplína

Žluté karty
1 0,05
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 70 % 87 % Hodnocení 88 % Vytíženost Disciplína 52 % Obrana 77 %

Sezóny

Ročníky
Slavoj Teplice nad Metují 2024/2025 2271 853106,63
Spartak Police nad Metují 2023/2024 272824006,40
Spartak Police nad Metují 2022/2023 2972 540006,25
Spartak Police nad Metují 2021/2022 26202 321017,09
MIACOM Krajský přebor 26202 321017,09
Spartak Police nad Metují 2020/2021 96756007,44
Spartak Police nad Metují 2019/2020 1541 309106,38
Spartak Police nad Metují 2018/2019 29182 601117,19
AM GNOL 1. A třída 29182 601117,19
Spartak Police nad Metují 2017/2018 25222 268216,82
AM GNOL 1. A třída 25222 268216,82
Spartak Police nad Metují 2016/2017 24282 180307,61
Spartak Police nad Metují 2015/2016 26212 349206,80
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení