Jakoubek Martin

Konec kariéry
dub 6, 1992
34 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2017/2018

Zápasy
21
Góly
7
V základní sestavě
15
Ze střídačky
6
Odehrané minuty
1 515
Hodnocení
5,82
Žluté karty
6
Červené karty
1

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B zář 12, 2015 Jičín "B" P 4 - 2 91 1 0 0 6,0
  2. JAKO 1. B třída - skupina B zář 5, 2015 Baník Žacléř V 3 - 1 91 2 1 0 8,7
  3. JAKO 1. B třída - skupina B srp 29, 2015 Trutnov "C" V 3 - 4 93 1 0 0 8,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina B srp 22, 2015 Sokol Kunčice nad Labem P 1 - 4 92 1 0 0 6,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina B srp 15, 2015 Valdice V 1 - 2 90 1 1 0 8,0
2017/2018 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 515 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
21 21
V základní sestavě
15 15
Ze střídačky
6 6
Odehrané minuty
1 515 1 515
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,82 5,82

Útok

Góly
7 0,42
Góly ze hry
7 0,42
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
23 1,37
Obdržené góly na hřišti
51 3,03
Rozdíl skóre na hřišti
−28 −1,66
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
6 0,36
Červené karty
1 0,06

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2017/2018.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 54 % 30 % Hodnocení 73 % Vytíženost Disciplína 12 % Obrana 27 %

Sezóny

Ročníky
Tatran Hostinné 2017/2018 2171 515615,82
AM GNOL 1. A třída 2171 515615,82
Tatran Hostinné 2016/2017 25152 096806,49
JAKO 1. A třída 25152 096806,49
Tatran Hostinné 2015/2016 25262 173917,16
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení