Dres
3
dub 10, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 22, 2026

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
93
Hodnocení
5,00
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor říj 13, 2024 Spartak Rychnov nad Kněžnou R 4 - 4 94 0 1 0 5,7
  2. VOTROK Krajský přebor říj 5, 2024 Dobruška P 0 - 2 94 0 1 0 4,6
  3. VOTROK Krajský přebor zář 29, 2024 Jaroměř P 3 - 1 93 0 1 0 4,6
  4. VOTROK Krajský přebor zář 21, 2024 Sokol Železnice V 3 - 1 97 0 1 0 6,6
  5. VOTROK Krajský přebor zář 7, 2024 Týniště nad Orlicí R 2 - 2 95 0 0 0 6,0
  6. VOTROK Krajský přebor zář 1, 2024 Česká Skalice R 2 - 2 96 0 1 0 5,7
  7. VOTROK Krajský přebor srp 24, 2024 Dvůr Králové nad Labem V 4 - 2 98 0 0 0 7,0
  8. VOTROK Krajský přebor srp 18, 2024 Solnice V 1 - 2 98 0 1 0 6,5
  9. VOTROK Krajský přebor srp 10, 2024 Červený Kostelec V 1 - 0 94 1 0 0 8,6
  10. VOTROK Krajský přebor čvn 8, 2024 Dvůr Králové nad Labem V 3 - 1 97 0 1 0 6,6
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 93 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
93 93
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,00 5,00

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
2 1,94
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −1,94
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 2 % Hodnocení 19 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 36 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Police nad Metují 2026/2027 1093005,00
Náchod 2026/2027 2080005,60
5. liga 2080005,60
Náchod 2025/2026 2902 246905,45
Náchod 2024/2025 2922 4471506,21
VOTROK Krajský přebor 2722 3291506,25
Náchod 2023/2024 3012 3481216,21
VOTROK Krajský přebor 2702 1571216,18
Náchod 2022/2023 2602 1771305,48
Fortuna Divize C 2502 0821205,44
Náchod 2021/2022 141858306,14
Fortuna Divize C 131794306,09
Velké Poříčí 2020/2021 51435105,92
Velké Poříčí 2019/2020 1401 0991115,27
AM GNOL 1. A třída 1401 0991115,27
Sparta Úpice 2018/2019 2261 9131505,97
AM GNOL 1. A třída 2261 9131505,97
Sparta Úpice 2017/2018 1441 149506,51
AM GNOL 1. A třída 1441 149506,51
Sokol Provodov 2016/2017 1401 204605,82
Náchod 2016/2017 1501 085605,52
Fortuna Divize C 100674205,57
Náchod 2015/2016 3332 620606,71
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení