Dres
3
dub 10, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 22, 2026

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
93
Hodnocení
5,00
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída srp 11, 2019 Náchod "B" P 4 - 4 90 0 1 0 5,6
  2. AM GNOL 1. A třída čvn 15, 2019 Bystřian Kunčice V 3 - 2 94 0 1 0 6,4
  3. AM GNOL 1. A třída čvn 9, 2019 Nové Město nad Metují P 5 - 1 46 1 0 0 6,9
  4. AM GNOL 1. A třída čvn 1, 2019 Spartak Police nad Metují P 2 - 2 84 0 1 0 5,6
  5. AM GNOL 1. A třída kvě 26, 2019 Trutnov "B" P 5 - 1 63 0 1 0 4,7
  6. AM GNOL 1. A třída kvě 18, 2019 Česká Skalice P 3 - 5 93 0 0 0 5,0
  7. AM GNOL 1. A třída kvě 12, 2019 Černilov P 4 - 2 93 0 1 0 4,6
  8. AM GNOL 1. A třída kvě 4, 2019 Nový Hradec Králové P 1 - 2 93 1 1 0 5,9
  9. AM GNOL 1. A třída kvě 1, 2019 Slovan Broumov V 3 - 1 93 1 0 0 8,5
  10. AM GNOL 1. A třída dub 28, 2019 Náchod "B" P 8 - 3 81 0 1 0 4,4
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 93 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
93 93
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,00 5,00

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
2 1,94
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −1,94
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 2 % Hodnocení 19 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 36 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Police nad Metují 2026/2027 1093005,00
Náchod 2026/2027 2080005,60
5. liga 2080005,60
Náchod 2025/2026 2902 246905,45
Náchod 2024/2025 2922 4471506,21
VOTROK Krajský přebor 2722 3291506,25
Náchod 2023/2024 3012 3481216,21
VOTROK Krajský přebor 2702 1571216,18
Náchod 2022/2023 2602 1771305,48
Fortuna Divize C 2502 0821205,44
Náchod 2021/2022 141858306,14
Fortuna Divize C 131794306,09
Velké Poříčí 2020/2021 51435105,92
Velké Poříčí 2019/2020 1401 0991115,27
AM GNOL 1. A třída 1401 0991115,27
Sparta Úpice 2018/2019 2261 9131505,97
AM GNOL 1. A třída 2261 9131505,97
Sparta Úpice 2017/2018 1441 149506,51
AM GNOL 1. A třída 1441 149506,51
Sokol Provodov 2016/2017 1401 204605,82
Náchod 2016/2017 1501 085605,52
Fortuna Divize C 100674205,57
Náchod 2015/2016 3332 620606,71
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení