Polák Lukáš

Konec kariéry
dub 29, 1992
34 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2017/2018

Zápasy
25
Góly
2
V základní sestavě
21
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
1 891
Hodnocení
6,50
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C dub 7, 2018 Kratonohy V 3 - 0 90 0 0 0 7,4
  2. Fortuna Divize C dub 4, 2018 Trutnov P 1 - 3 75 0 0 0 5,3
  3. Fortuna Divize C bře 30, 2018 Pardubice V 0 - 1 75 0 1 0 6,6
  4. Fortuna Divize C bře 24, 2018 Čáslav V 1 - 0 93 1 0 0 8,6
  5. Fortuna Divize C lis 17, 2017 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou P 0 - 1 56 0 0 0 5,4
  6. Fortuna Divize C lis 12, 2017 Turnov V 1 - 3 92 0 0 0 7,0
  7. Fortuna Divize C lis 4, 2017 Spartak Chrastava V 7 - 3 88 0 0 0 7,0
  8. Fortuna Divize C říj 29, 2017 Admira Praha P 1 - 1 90 0 0 0 6,0
  9. Fortuna Divize C říj 21, 2017 Dvůr Králové nad Labem V 1 - 0 95 0 1 0 6,7
  10. Fortuna Divize C říj 14, 2017 Zbuzany 1953 V 0 - 2 20 0 0 0 6,1
2017/2018 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 891 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
25 25
V základní sestavě
21 21
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
1 891 1 891
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,50 6,50

Útok

Góly
2 0,10
Góly ze hry
2 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
51 2,43
Obdržené góly na hřišti
23 1,09
Rozdíl skóre na hřišti
28 1,33
Zápasy bez obdrženého gólu
7 0,33

Disciplína

Žluté karty
3 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2017/2018.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 77 % 90 % Hodnocení 72 % Vytíženost Disciplína 40 % Obrana 78 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Živanice 2017/2018 2521 891306,50
Fortuna Divize C 2521 891306,50
Sokol Živanice 2016/2017 2972 514506,74
Fortuna Divize C 2972 514506,74
Sokol Živanice 2015/2016 2451 462006,60
Divize C 2451 462006,60
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení