Polák Lukáš

Konec kariéry
dub 29, 1992
34 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2017/2018

Zápasy
25
Góly
2
V základní sestavě
21
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
1 891
Hodnocení
6,50
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C lis 17, 2016 Náchod V 5 - 1 90 1 0 0 8,6
  2. Fortuna Divize C lis 13, 2016 Turnov V 0 - 5 91 0 0 0 7,5
  3. Fortuna Divize C lis 5, 2016 Spartak Chrastava V 5 - 1 26 0 0 0 6,2
  4. Fortuna Divize C říj 30, 2016 Dvůr Králové nad Labem P 2 - 2 95 0 0 0 6,1
  5. Fortuna Divize C říj 22, 2016 Ostrá V 0 - 0 92 0 0 0 6,3
  6. Fortuna Divize C říj 15, 2016 Letohrad P 2 - 1 92 0 0 0 5,3
  7. Fortuna Divize C říj 1, 2016 Přední Kopanina V 1 - 5 60 0 0 0 6,9
  8. Fortuna Divize C zář 24, 2016 Trutnov V 6 - 1 75 0 1 0 6,9
  9. Fortuna Divize C zář 18, 2016 Kolín V 1 - 3 80 0 0 0 6,9
  10. Fortuna Divize C zář 10, 2016 Kratonohy V 2 - 3 93 1 0 0 7,9
2017/2018 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 891 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
25 25
V základní sestavě
21 21
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
1 891 1 891
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,50 6,50

Útok

Góly
2 0,10
Góly ze hry
2 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
51 2,43
Obdržené góly na hřišti
23 1,09
Rozdíl skóre na hřišti
28 1,33
Zápasy bez obdrženého gólu
7 0,33

Disciplína

Žluté karty
3 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2017/2018.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 77 % 90 % Hodnocení 72 % Vytíženost Disciplína 40 % Obrana 78 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Živanice 2017/2018 2521 891306,50
Fortuna Divize C 2521 891306,50
Sokol Živanice 2016/2017 2972 514506,74
Fortuna Divize C 2972 514506,74
Sokol Živanice 2015/2016 2451 462006,60
Divize C 2451 462006,60
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení