Linka Jan

Konec kariéry
kvě 7, 1992
34 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
23
Góly
5
V základní sestavě
23
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 101
Hodnocení
6,66
Žluté karty
9
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C dub 28, 2024 Vysoké Mýto V 4 - 0 94 1 0 0 8,4
  2. Fortuna Divize C dub 20, 2024 Benešov V 1 - 5 85 0 0 0 7,1
  3. Fortuna Divize C dub 13, 2024 Turnov V 2 - 0 90 0 0 0 7,1
  4. Fortuna Divize C dub 7, 2024 Benátky nad Jizerou V 2 - 3 99 0 0 0 6,8
  5. Fortuna Divize C bře 29, 2024 Spoje Praha V 1 - 2 95 0 0 0 6,8
  6. Fortuna Divize C bře 23, 2024 Slavia Hradec Králové V 3 - 2 95 1 0 0 7,5
  7. Fortuna Divize C bře 17, 2024 Hlinsko V 1 - 2 88 0 0 0 6,7
  8. Fortuna Divize C bře 9, 2024 Kosmonosy P 0 - 1 93 0 0 0 5,2
  9. Fortuna Divize C lis 11, 2023 Dobrovice R 1 - 1 91 0 1 0 5,7
  10. Fortuna Divize C lis 5, 2023 Ústí nad Orlicí V 1 - 0 93 0 1 0 6,7
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 101 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
23 23
V základní sestavě
23 23
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 101 2 101
Kapitánem
23 23
Hodnocení
6,66 6,66

Útok

Góly
5 0,21
Góly ze hry
1 0,04
Góly z penalt
4 0,17

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
49 2,10
Obdržené góly na hřišti
27 1,16
Rozdíl skóre na hřišti
22 0,94
Zápasy bez obdrženého gólu
5 0,21

Disciplína

Žluté karty
9 0,39
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 86 % 93 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 70 %

Sezóny

Ročníky
Velké Hamry 2023/2024 2352 101906,66
Fortuna Divize C 2352 101906,66
Velké Hamry 2022/2023 2852 319706,40
Fortuna Divize C 2852 319706,40
Velké Hamry 2021/2022 2362 095906,52
Fortuna Divize C 2362 095906,52
Velké Hamry 2020/2021 81708306,68
Fortuna Divize C 81708306,68
Velké Hamry 2019/2020 1631 434506,23
Fortuna Divize C 1631 434506,23
Velké Hamry 2018/2019 2852 4391006,11
Fortuna Divize C 2852 4391006,11
Sokol Jablonec nad Jizerou 2015/2016 1561 346606,32
Divize C 1561 346606,32
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení