Linka Jan

Konec kariéry
kvě 7, 1992
34 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
23
Góly
5
V základní sestavě
23
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 101
Hodnocení
6,66
Žluté karty
9
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C říj 29, 2023 Cidlina Nový Bydžov V 1 - 2 93 0 0 0 6,9
  2. Fortuna Divize C říj 21, 2023 Chrudim R 2 - 2 97 0 1 0 5,7
  3. Fortuna Divize C říj 14, 2023 Trutnov R 1 - 1 95 0 1 0 5,6
  4. Fortuna Divize C říj 8, 2023 Čáslav V 1 - 0 95 0 0 0 7,1
  5. Fortuna Divize C zář 30, 2023 Vysoké Mýto V 3 - 4 97 1 0 0 8,0
  6. Fortuna Divize C zář 23, 2023 Benešov P 2 - 3 97 1 1 0 5,5
  7. Fortuna Divize C zář 17, 2023 Turnov V 4 - 5 97 0 1 0 6,5
  8. Fortuna Divize C zář 9, 2023 Benátky nad Jizerou P 0 - 1 94 0 1 0 4,8
  9. Fortuna Divize C zář 2, 2023 Spoje Praha V 2 - 1 95 0 1 0 6,4
  10. Fortuna Divize C srp 25, 2023 Slavia Hradec Králové V 1 - 2 95 0 0 0 6,9
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 101 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
23 23
V základní sestavě
23 23
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 101 2 101
Kapitánem
23 23
Hodnocení
6,66 6,66

Útok

Góly
5 0,21
Góly ze hry
1 0,04
Góly z penalt
4 0,17

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
49 2,10
Obdržené góly na hřišti
27 1,16
Rozdíl skóre na hřišti
22 0,94
Zápasy bez obdrženého gólu
5 0,21

Disciplína

Žluté karty
9 0,39
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 86 % 93 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 70 %

Sezóny

Ročníky
Velké Hamry 2023/2024 2352 101906,66
Fortuna Divize C 2352 101906,66
Velké Hamry 2022/2023 2852 319706,40
Fortuna Divize C 2852 319706,40
Velké Hamry 2021/2022 2362 095906,52
Fortuna Divize C 2362 095906,52
Velké Hamry 2020/2021 81708306,68
Fortuna Divize C 81708306,68
Velké Hamry 2019/2020 1631 434506,23
Fortuna Divize C 1631 434506,23
Velké Hamry 2018/2019 2852 4391006,11
Fortuna Divize C 2852 4391006,11
Sokol Jablonec nad Jizerou 2015/2016 1561 346606,32
Divize C 1561 346606,32
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení