Živný Lukáš

Konec kariéry
čvn 11, 1992
34 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2017/2018

Zápasy
30
Góly
2
V základní sestavě
30
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 693
Hodnocení
6,23
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C dub 11, 2018 Admira Praha V 1 - 1 90 0 0 0 6,0
  2. Fortuna Divize C dub 8, 2018 Spartak Chrastava V 6 - 0 74 0 0 0 7,3
  3. Fortuna Divize C dub 4, 2018 Dvůr Králové nad Labem V 1 - 0 94 1 0 0 8,6
  4. Fortuna Divize C dub 1, 2018 Kratonohy P 1 - 0 92 0 0 0 5,2
  5. Fortuna Divize C bře 17, 2018 Pardubice P 2 - 0 90 0 0 0 5,0
  6. Fortuna Divize C lis 19, 2017 Čáslav P 2 - 1 92 0 0 0 5,2
  7. Fortuna Divize C lis 12, 2017 Zbuzany 1953 V 2 - 0 62 0 0 0 7,2
  8. Fortuna Divize C lis 4, 2017 Brandýs nad Labem P 3 - 0 92 0 0 0 5,0
  9. Fortuna Divize C říj 29, 2017 Letohrad V 3 - 0 90 0 0 0 7,4
  10. Fortuna Divize C říj 21, 2017 Trutnov V 1 - 2 91 0 0 0 6,8
2017/2018 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 693 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
30 30
V základní sestavě
30 30
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 693 2 693
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,23 6,23

Útok

Góly
2 0,07
Góly ze hry
2 0,07
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
51 1,70
Obdržené góly na hřišti
47 1,57
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,13
Zápasy bez obdrženého gólu
8 0,27

Disciplína

Žluté karty
4 0,13
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2017/2018.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 56 % 69 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 42 % Obrana 51 %

Sezóny

Ročníky
Kolín 2017/2018 3022 693406,23
Fortuna Divize C 3022 693406,23
Vysoké Mýto 2016/2017 2802 425406,41
Fortuna Divize C 2802 425406,41
Vysoké Mýto 2015/2016 2732 307406,29
Divize C 2732 307406,29
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení