Dres
8
čvc 31, 1992
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 1, 2024

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
8
Góly
1
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
624
Hodnocení
5,86
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 14, 2019 Miletín V 2 - 2 90 0 0 0 6,0
  2. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 9, 2019 Kopidlno V 3 - 5 93 0 1 0 6,6
  3. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 1, 2019 Jiskra Kocbeře P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 26, 2019 Vrchlabí "B" P 2 - 0 90 0 0 0 5,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 18, 2019 Sokol Staré Buky P 3 - 5 97 0 0 0 5,1
  6. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 4, 2019 Sokol Nemyčeves P 2 - 3 74 0 2 1 3,6
  7. JAKO 1. B třída - skupina A dub 28, 2019 Dolní Kalná P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina A dub 20, 2019 Sokol Železnice V 3 - 2 99 0 0 0 6,8
  9. JAKO 1. B třída - skupina A dub 13, 2019 Nová Paka V 3 - 5 94 0 1 0 6,5
  10. JAKO 1. B třída - skupina A dub 6, 2019 Slavoj Skřivany V 4 - 0 81 1 1 0 8,0
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 624 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
624 624
Kapitánem
8 8
Hodnocení
5,86 5,86

Útok

Góly
1 0,14
Góly ze hry
1 0,14
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,73
Obdržené góly na hřišti
14 2,02
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,29
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
4 0,58
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 51 % 32 % Hodnocení 73 % Vytíženost Disciplína 6 % Obrana 45 %

Sezóny

Ročníky
Dvůr Králové nad Labem "B" 2026/2027 81624405,86
Dvůr Králové nad Labem 2024/2025 10700
Sokol Bílá Třemešná 2019/2020 110942505,23
Sokol Bílá Třemešná 2018/2019 2362 0741226,04
Sokol Bílá Třemešná 2017/2018 1501 178815,11
AM GNOL 1. A třída 1501 178815,11
Sokol Bílá Třemešná 2016/2017 2281 896906,28
JAKO 1. A třída 2281 896906,28
Sokol Bílá Třemešná 2015/2016 2672 2591416,21
1. A třída 2672 2591416,21
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení