Haupt Ondřej

Konec kariéry
srp 8, 1992
34 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2021/2022

Zápasy
22
Góly
4
V základní sestavě
22
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 816
Hodnocení
5,74
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A srp 28, 2021 Sparta Úpice V 1 - 3 90 0 0 0 7,0
  2. JAKO 1. B třída - skupina A srp 1, 2021 Baník Žacléř P 4 - 1 92 1 0 0 5,7
  3. JAKO 1. B třída - skupina A říj 11, 2020 Dolní Kalná P 1 - 5 90 0 0 0 4,9
  4. JAKO 1. B třída - skupina A zář 19, 2020 Jiskra Kocbeře P 3 - 2 92 0 0 0 5,2
  5. JAKO 1. B třída - skupina A zář 13, 2020 Baník Žacléř V 3 - 1 93 0 0 0 7,0
  6. JAKO 1. B třída - skupina A srp 30, 2020 Sokol Železnice P 3 - 1 90 1 0 0 6,0
  7. JAKO 1. B třída - skupina A srp 22, 2020 Miletín P 0 - 0 90 0 1 0 5,9
  8. JAKO 1. B třída - skupina A srp 15, 2020 Dvůr Králové nad Labem "B" P 4 - 1 91 0 0 0 4,9
  9. JAKO 1. B třída - skupina A lis 3, 2019 Dvůr Králové nad Labem "B" V 3 - 4 91 0 0 0 6,9
  10. JAKO 1. B třída - skupina A říj 25, 2019 Jičín "B" P 0 - 1 90 0 0 0 5,2
2021/2022 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 816 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
22 22
V základní sestavě
22 22
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 816 1 816
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,74 5,74

Útok

Góly
4 0,20
Góly ze hry
2 0,10
Góly z penalt
2 0,10

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
34 1,69
Obdržené góly na hřišti
69 3,42
Rozdíl skóre na hřišti
−35 −1,73
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
5 0,25
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 54 % 24 % Hodnocení 84 % Vytíženost Disciplína 22 % Obrana 17 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Kobylice 2021/2022 2241 816505,74
Spartak Kobylice 2020/2021 61546105,65
Spartak Kobylice 2019/2020 102914205,90
Spartak Kobylice 2018/2019 2382 051305,86
AM GNOL 1. A třída 2382 051305,86
Kratonohy 2017/2018 2721 554306,38
Fortuna Divize C 150633206,04
Kratonohy 2016/2017 1221 044105,99
Fortuna Divize C 1221 044105,99
Olympia Hradec Králové 1901 2015/2016 161633006,64
Divize C 161633006,64
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení