Andrle Lukáš

Konec kariéry
říj 18, 1992
33 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2022/2023

Zápasy
24
Góly
7
V základní sestavě
20
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
1 661
Hodnocení
6,30
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AM GNOL 1. A třída bře 19, 2023 Roudnice V 1 - 1 48 0 0 0 6,0
  2. AM GNOL 1. A třída lis 12, 2022 Nové Město nad Metují V 0 - 2 57 0 0 0 6,7
  3. AM GNOL 1. A třída lis 5, 2022 Trutnov "B" V 3 - 3 45 0 0 0 5,7
  4. AM GNOL 1. A třída říj 29, 2022 Třebechovice pod Orebem P 3 - 0 62 0 1 0 4,7
  5. AM GNOL 1. A třída říj 23, 2022 Nový Hradec Králové V 2 - 1 73 0 0 0 6,7
  6. AM GNOL 1. A třída říj 16, 2022 Lázně Bělohrad P 3 - 0 39 0 0 0 5,4
  7. AM GNOL 1. A třída říj 8, 2022 Sokol Železnice V 4 - 3 88 1 0 0 7,7
  8. AM GNOL 1. A třída říj 2, 2022 Náchod "B" V 1 - 3 75 0 0 0 6,9
  9. AM GNOL 1. A třída zář 24, 2022 Sobotka V 3 - 3 74 1 0 0 6,6
  10. AM GNOL 1. A třída zář 3, 2022 Sokol Stěžery V 4 - 1 78 1 0 0 8,4
2022/2023 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 661 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
24 24
V základní sestavě
20 20
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
1 661 1 661
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,30 6,30

Útok

Góly
7 0,38
Góly ze hry
7 0,38
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
31 1,68
Obdržené góly na hřišti
36 1,95
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −0,27
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,11

Disciplína

Žluté karty
2 0,11
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 63 % 73 % Hodnocení 74 % Vytíženost Disciplína 47 % Obrana 59 %

Sezóny

Ročníky
Miletín 2022/2023 2471 661206,30
AM GNOL 1. A třída 2471 661206,30
Miletín 2015/2016 1531 071205,96
1. A třída 1531 071205,96
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení