Čenovský Martin

Bez angažmá
říj 28, 1992
33 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026

Zápasy
6
Góly
1
V základní sestavě
6
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
494
Hodnocení
5,93
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B zář 21, 2025 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" P 0 - 1 64 0 0 0 5,3
  2. JAKO 1. B třída - skupina B zář 7, 2025 Slavoj Teplice nad Metují R 2 - 2 80 0 0 0 6,1
  3. JAKO 1. B třída - skupina B srp 30, 2025 Lokomotiva Meziměstí P 3 - 0 82 0 0 0 5,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina B srp 24, 2025 Sokol Malšovice P 0 - 4 83 0 0 0 5,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina B srp 16, 2025 Jaroměř "B" R 2 - 2 93 1 0 0 7,1
  6. JAKO 1. B třída - skupina B srp 10, 2025 Sokol Provodov V 4 - 2 92 0 0 0 7,1
  7. VOTROK Krajský přebor zář 21, 2024 Libčany V 0 - 2 86 0 0 0 7,3
  8. VOTROK Krajský přebor zář 1, 2024 Dobruška V 2 - 1 57 0 0 0 6,6
  9. VOTROK Krajský přebor srp 25, 2024 Jičín V 2 - 1 70 1 0 0 7,4
  10. VOTROK Krajský přebor srp 18, 2024 Sokol Železnice P 3 - 1 50 0 0 0 5,8
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 494 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
494 494
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,93 5,93

Útok

Góly
1 0,18
Góly ze hry
1 0,18
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 1,46
Obdržené góly na hřišti
13 2,37
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −0,91
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 47 % 33 % Hodnocení 44 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 33 %

Sezóny

Ročníky
Velichovky 2025/2026 61494005,93
Jaroměř 2024/2025 52299006,90
Velichovky 2022/2023 125779006,72
Jaroměř 2021/2022 60305106,33
Jaroměř 2020/2021 40309106,53
Jaroměř 2019/2020 92706105,98
Jaroměř 2018/2019 2402 076105,40
Jaroměř 2017/2018 2812 442306,45
Jaroměř 2016/2017 30112 529206,18
VOTROK Krajský přebor 30112 529206,18
Jaroměř 2015/2016 2812 354105,44
Divize C 2812 354105,44
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení