Helm Václav

Konec kariéry
lis 13, 1992
33 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2018/2019

Zápasy
27
Góly
2
V základní sestavě
26
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 364
Hodnocení
6,76
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C kvě 19, 2018 Brandýs nad Labem V 2 - 2 92 0 0 0 6,0
  2. Fortuna Divize C kvě 12, 2018 Trutnov P 2 - 2 91 0 0 0 6,1
  3. Fortuna Divize C kvě 6, 2018 Kolín P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  4. Fortuna Divize C dub 28, 2018 Turnov P 0 - 3 91 0 0 0 5,0
  5. Fortuna Divize C dub 21, 2018 Spartak Chrastava V 0 - 2 45 0 0 0 6,8
  6. Fortuna Divize C dub 14, 2018 Admira Praha V 4 - 1 70 0 0 0 6,9
  7. Fortuna Divize C bře 31, 2018 Zbuzany 1953 P 2 - 3 90 0 0 0 5,3
  8. Fortuna Divize C bře 28, 2018 Čechie Vykáň P 2 - 1 90 0 0 0 5,2
  9. Fortuna Divize C lis 17, 2017 Sokol Živanice V 0 - 1 94 0 0 0 7,1
  10. Fortuna Divize C lis 11, 2017 Kratonohy V 5 - 0 90 0 0 0 7,5
2018/2019 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 364 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
27 27
V základní sestavě
26 26
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 364 2 364
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,76 6,76

Útok

Góly
2 0,08
Góly ze hry
2 0,08
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
75 2,86
Obdržené góly na hřišti
26 0,99
Rozdíl skóre na hřišti
49 1,87
Zápasy bez obdrženého gólu
11 0,42

Disciplína

Žluté karty
1 0,04
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 76 % 96 % Hodnocení 94 % Vytíženost Disciplína 63 % Obrana 85 %

Sezóny

Ročníky
Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou 2018/2019 2722 364106,76
Fortuna Divize C 2722 364106,76
Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou 2017/2018 2502 206006,05
Fortuna Divize C 2502 206006,05
Sokol Jablonec nad Jizerou 2015/2016 120737106,20
Divize C 120737106,20
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení