Černý Josef

Bez angažmá
pro 20, 1992
33 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2024/2025

Zápasy
8
Góly
0
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
724
Hodnocení
5,53
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída dub 27, 2024 Třebechovice pod Orebem V 0 - 3 93 0 0 0 7,4
  2. 1. A třída dub 21, 2024 Sokol Stěžery R 2 - 2 91 0 0 0 6,0
  3. 1. A třída dub 13, 2024 Nové Město nad Metují V 1 - 5 90 1 0 0 7,9
  4. 1. A třída dub 7, 2024 Nový Hradec Králové V 3 - 2 95 0 0 0 6,7
  5. 1. A třída bře 31, 2024 Slovan Broumov V 0 - 4 91 0 0 0 7,4
  6. 1. A třída bře 23, 2024 Vysoká nad Labem P 1 - 3 93 0 0 0 5,0
  7. 1. A třída bře 16, 2024 Trutnov "B" V 0 - 1 93 1 0 0 8,3
  8. 1. A třída bře 10, 2024 Vrchlabí P 1 - 0 94 0 1 0 4,8
  9. 1. A třída lis 11, 2023 Miletín V 2 - 0 93 1 0 0 8,3
  10. 1. A třída lis 4, 2023 Cidlina Nový Bydžov "B" P 3 - 1 91 0 0 0 5,0
2024/2025 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 724 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
724 724
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,53 5,53

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
10 1,24
Obdržené góly na hřišti
30 3,73
Rozdíl skóre na hřišti
−20 −2,49
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 17 % 5 % Hodnocení 47 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 5 %

Sezóny

Ročníky
Jiskra Hořice 2024/2025 80724005,53
Roudnice 2024/2025 30279106,33
Roudnice 2023/2024 2962 630306,31
1. A třída 2962 630306,31
Roudnice 2022/2023 2862 583106,49
AM GNOL 1. A třída 2862 583106,49
Roudnice 2021/2022 2402 200106,58
AM GNOL 1. A třída 2402 200106,58
Roudnice 2020/2021 80726006,89
Roudnice 2019/2020 1611 467406,34
AM GNOL 1. A třída 1611 467406,34
Roudnice 2018/2019 2812 502206,17
AM GNOL 1. A třída 2812 502206,17
Roudnice 2017/2018 2602 261006,38
AM GNOL 1. A třída 2602 261006,38
Roudnice 2016/2017 1401 233006,19
JAKO 1. A třída 1401 233006,19
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení