Dres
10
led 3, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 30, 2024

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
21
Góly
1
V základní sestavě
18
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
1 677
Hodnocení
5,62
Žluté karty
11
Červené karty
1

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 14, 2024 Dobrovice R 1 - 1 32 0 1 1 3,5
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 7, 2024 Chrudim P 3 - 1 96 0 0 0 5,0
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 31, 2024 Vysoké Mýto P 2 - 4 95 0 1 0 4,6
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 24, 2024 Přepeře R 2 - 2 94 0 0 0 6,0
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 17, 2024 Benešov P 0 - 2 95 0 0 0 5,0
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 11, 2024 Turnov P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
  7. Fortuna Divize C říj 21, 2023 Chrudim R 2 - 2 21 0 0 0 6,0
  8. Fortuna Divize C zář 23, 2023 Benešov P 2 - 3 28 0 1 0 5,0
  9. Fortuna Divize C zář 17, 2023 Turnov V 4 - 5 17 0 0 0 6,5
  10. Fortuna Divize C zář 9, 2023 Benátky nad Jizerou P 0 - 1 16 0 0 0 5,9
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 677 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
21 21
V základní sestavě
18 18
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
1 677 1 677
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,62 5,62

Útok

Góly
1 0,05
Góly ze hry
1 0,05
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 0,86
Obdržené góly na hřišti
28 1,50
Rozdíl skóre na hřišti
−12 −0,64
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,21

Disciplína

Žluté karty
11 0,59
Červené karty
1 0,05

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 37 % 10 % Hodnocení 74 % Vytíženost Disciplína 4 % Obrana 58 %

Sezóny

Ročníky
Slovan Hrádek nad Nisou 1910 2025/2026 2111 6771115,62
Slovan Hrádek nad Nisou 1910 2024/2025 2552 020815,78
Velké Hamry 2023/2024 4082105,85
Velké Hamry 2022/2023 28112 4561306,71
Fortuna Divize C 28112 4561306,71
Velké Hamry 2021/2022 30102 7311206,61
Fortuna Divize C 30102 7311206,61
Velké Hamry 2020/2021 80674306,57
Fortuna Divize C 80674306,57
Velké Hamry 2019/2020 1501 309306,16
Fortuna Divize C 1501 309306,16
Velké Hamry 2018/2019 2612 348705,95
Fortuna Divize C 2612 348705,95
Nový Bor 2015/2016 2771 964406,22
Divize C 2771 964406,22
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení