Mbah Tochukwu

Konec kariéry
led 17, 1993
33 let
Země
NGANigérie

Fortuna Divize C 2022/2023

Zápasy
27
Góly
5
V základní sestavě
10
Ze střídačky
17
Odehrané minuty
1 201
Hodnocení
6,55
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C zář 25, 2022 Turnov R 2 - 2 48 0 0 0 6,4
  2. Fortuna Divize C zář 18, 2022 Dobrovice R 2 - 2 12 0 0 0 6,0
  3. Fortuna Divize C zář 4, 2022 Hlinsko V 5 - 2 69 1 0 0 7,9
  4. Fortuna Divize C srp 28, 2022 Dvůr Králové nad Labem V 0 - 3 85 1 0 0 8,3
  5. Fortuna Divize C srp 21, 2022 Cidlina Nový Bydžov R 1 - 1 45 0 0 0 6,0
  6. Fortuna Divize C srp 13, 2022 Letohrad V 0 - 2 91 0 0 0 7,3
  7. Fortuna Divize C srp 7, 2022 Čáslav V 3 - 1 69 1 0 0 8,2
  8. Fortuna Divize C čvn 18, 2022 Horky nad Jizerou V 5 - 1 92 1 0 0 8,1
  9. Fortuna Divize C čvn 11, 2022 Tochovice P 4 - 1 48 0 0 0 5,8
  10. Fortuna Divize C čvn 5, 2022 Sparta Kutná Hora V 5 - 0 34 2 0 0 8,2
2022/2023 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 201 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
27 27
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
17 17
Odehrané minuty
1 201 1 201
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,55 6,55

Útok

Góly
5 0,37
Góly ze hry
5 0,37
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
30 2,25
Obdržené góly na hřišti
11 0,82
Rozdíl skóre na hřišti
19 1,42
Zápasy bez obdrženého gólu
6 0,45

Disciplína

Žluté karty
1 0,07
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 89 % 87 % Hodnocení 61 % Vytíženost Disciplína 59 % Obrana 80 %

Sezóny

Ročníky
Benátky nad Jizerou 2022/2023 2751 201106,55
Fortuna Divize C 2751 201106,55
Benátky nad Jizerou 2021/2022 155678206,58
Fortuna Divize C 155678206,58
Horky nad Jizerou 2021/2022 1341 013006,13
Fortuna Divize C 1341 013006,13
Horky nad Jizerou 2020/2021 52402005,86
Fortuna Divize C 52402005,86
Horky nad Jizerou 2019/2020 1561 200006,41
Fortuna Divize C 1561 200006,41
Benátky nad Jizerou 2018/2019 2821 151106,02
Fortuna Divize C 2821 151106,02
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení