Černohorský Michael

Konec kariéry
úno 11, 1993
33 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
13
Góly
1
V základní sestavě
12
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
878
Hodnocení
5,85
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C bře 23, 2024 Benešov P 3 - 0 61 0 0 0 5,3
  2. Fortuna Divize C bře 16, 2024 Turnov P 0 - 2 63 0 0 0 5,3
  3. Fortuna Divize C bře 10, 2024 Benátky nad Jizerou P 4 - 1 64 0 0 0 5,7
  4. Fortuna Divize C čvn 16, 2018 Admira Praha P 2 - 0 23 0 0 0 5,7
  5. Fortuna Divize C čvn 2, 2018 Zbuzany 1953 P 1 - 0 28 0 0 0 5,9
  6. Fortuna Divize C čvn 17, 2017 Ostrá P 3 - 0 57 0 0 0 5,2
  7. Fortuna Divize C čvn 10, 2017 Kolín P 0 - 0 70 0 0 0 6,3
  8. Fortuna Divize C čvn 3, 2017 Vysoké Mýto V 1 - 1 74 0 0 0 6,0
  9. Fortuna Divize C kvě 28, 2017 Přední Kopanina V 0 - 2 69 0 0 0 7,2
  10. Fortuna Divize C kvě 20, 2017 Trutnov V 2 - 1 92 0 0 0 6,9
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 878 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
13 13
V základní sestavě
12 12
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
878 878
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,85 5,85

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 0,82
Obdržené góly na hřišti
14 1,44
Rozdíl skóre na hřišti
−6 −0,62
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,31

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 47 % 27 % Hodnocení 50 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 53 %

Sezóny

Ročníky
Letohrad 2023/2024 131878005,85
Fortuna Divize C 131878005,85
Letohrad 2017/2018 2051005,80
Letohrad 2016/2017 2611 499306,11
Fortuna Divize C 2611 499306,11
Letohrad 2015/2016 1421 044306,40
Divize C 1421 044306,40
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení