Žižka Jan

Konec kariéry
úno 1, 1993
33 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2021/2022

Zápasy
26
Góly
1
V základní sestavě
24
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
2 204
Hodnocení
6,19
Žluté karty
7
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C čvn 18, 2022 Čáslav R 4 - 4 96 0 0 0 6,0
  2. Fortuna Divize C čvn 11, 2022 Letohrad P 1 - 0 97 0 1 0 4,8
  3. Fortuna Divize C čvn 4, 2022 Trutnov V 4 - 1 92 0 1 0 6,7
  4. Fortuna Divize C kvě 28, 2022 Horky nad Jizerou V 2 - 3 94 0 1 0 6,4
  5. Fortuna Divize C kvě 21, 2022 Tochovice V 2 - 1 46 0 0 0 6,1
  6. Fortuna Divize C kvě 14, 2022 Sparta Kutná Hora V 1 - 2 94 0 1 0 6,4
  7. Fortuna Divize C kvě 7, 2022 Vysoké Mýto R 2 - 2 96 0 0 0 6,1
  8. Fortuna Divize C kvě 1, 2022 Poříčany V 1 - 3 93 0 0 0 7,1
  9. Fortuna Divize C dub 23, 2022 Náchod V 4 - 1 92 0 0 0 7,1
  10. Fortuna Divize C dub 16, 2022 Velké Hamry P 4 - 1 92 0 0 0 4,9
2021/2022 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 204 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
26 26
V základní sestavě
24 24
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
2 204 2 204
Kapitánem
1 1
Hodnocení
6,19 6,19

Útok

Góly
1 0,04
Góly ze hry
1 0,04
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
58 2,37
Obdržené góly na hřišti
43 1,76
Rozdíl skóre na hřišti
15 0,61
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,04

Disciplína

Žluté karty
7 0,29
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2021/2022.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 67 % 68 % Hodnocení 86 % Vytíženost Disciplína 23 % Obrana 45 %

Sezóny

Ročníky
Kosmonosy 2021/2022 2612 204706,19
Fortuna Divize C 2612 204706,19
Kosmonosy 2020/2021 82665006,53
Fortuna Divize C 82665006,53
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení