Vondráček Jiří

Spartak Police nad Metují
Dres
10
bře 13, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 18, 2024

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
10
Góly
2
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
938
Hodnocení
6,10
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C zář 12, 2021 Benátky nad Jizerou R 1 - 1 83 0 0 0 6,7
  2. Fortuna Divize C zář 5, 2021 Tochovice V 5 - 3 92 1 1 0 8,2
  3. Fortuna Divize C srp 28, 2021 Sokol Libiš V 0 - 3 94 1 0 0 8,1
  4. Fortuna Divize C srp 22, 2021 Sparta Kutná Hora V 7 - 1 90 2 0 0 9,7
  5. Fortuna Divize C srp 15, 2021 Hlinsko V 2 - 3 81 0 0 0 6,7
  6. Fortuna Divize C srp 8, 2021 Vysoké Mýto P 0 - 3 54 0 0 0 5,1
  7. Fortuna Divize C říj 11, 2020 Benátky nad Jizerou V 3 - 0 83 1 0 0 8,0
  8. Fortuna Divize C říj 3, 2020 Horky nad Jizerou V 1 - 4 74 2 0 0 9,2
  9. Fortuna Divize C zář 27, 2020 Polaban Nymburk V 9 - 0 90 1 0 0 8,7
  10. Fortuna Divize C zář 19, 2020 Sokol Libiš V 2 - 4 93 0 0 0 7,0
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 938 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
938 938
Kapitánem
10 10
Hodnocení
6,10 6,10

Útok

Góly
2 0,19
Góly ze hry
2 0,19
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 1,63
Obdržené góly na hřišti
19 1,82
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,19
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,10

Disciplína

Žluté karty
1 0,10
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 61 % 56 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 48 % Obrana 43 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Police nad Metují 2026/2027 102938106,10
Spartak Police nad Metují 2025/2026 2862 553406,34
Spartak Police nad Metují 2024/2025 30112 765406,39
Sparta Kolín 2021/2022 28112 303207,32
Fortuna Divize C 28112 303207,32
Sparta Kolín 2020/2021 85677107,55
Fortuna Divize C 85677107,55
Kolín 2019/2020 15111 354107,10
Fortuna Divize C 15111 354107,10
Kolín 2018/2019 27102 434306,39
Fortuna Divize C 27102 434306,39
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení