Vondráček Jiří

Spartak Police nad Metují
Dres
10
bře 13, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 18, 2024

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
10
Góly
2
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
938
Hodnocení
6,10
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C bře 23, 2019 Horky nad Jizerou V 1 - 1 93 1 0 0 6,8
  2. Fortuna Divize C bře 16, 2019 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou V 2 - 2 91 0 0 0 6,0
  3. Fortuna Divize C bře 9, 2019 Dvůr Králové nad Labem P 0 - 0 91 0 0 0 6,3
  4. Fortuna Divize C lis 11, 2018 Čáslav P 0 - 0 93 0 1 0 5,9
  5. Fortuna Divize C lis 3, 2018 Náchod P 2 - 0 92 0 0 0 5,0
  6. Fortuna Divize C říj 28, 2018 Benátky nad Jizerou V 3 - 3 93 0 0 0 6,0
  7. Fortuna Divize C říj 20, 2018 Český Brod V 0 - 1 94 0 0 0 7,1
  8. Fortuna Divize C říj 14, 2018 Přepeře P 1 - 3 91 1 0 0 5,8
  9. Fortuna Divize C říj 6, 2018 Velké Hamry P 1 - 0 91 0 0 0 5,2
  10. Fortuna Divize C zář 30, 2018 Pardubice V 1 - 1 90 0 0 0 6,0
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 938 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
938 938
Kapitánem
10 10
Hodnocení
6,10 6,10

Útok

Góly
2 0,19
Góly ze hry
2 0,19
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 1,63
Obdržené góly na hřišti
19 1,82
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,19
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,10

Disciplína

Žluté karty
1 0,10
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 61 % 56 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 48 % Obrana 43 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Police nad Metují 2026/2027 102938106,10
Spartak Police nad Metují 2025/2026 2862 553406,34
Spartak Police nad Metují 2024/2025 30112 765406,39
Sparta Kolín 2021/2022 28112 303207,32
Fortuna Divize C 28112 303207,32
Sparta Kolín 2020/2021 85677107,55
Fortuna Divize C 85677107,55
Kolín 2019/2020 15111 354107,10
Fortuna Divize C 15111 354107,10
Kolín 2018/2019 27102 434306,39
Fortuna Divize C 27102 434306,39
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení