Vondráček Jiří

Spartak Police nad Metují
Dres
10
bře 13, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 18, 2024

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
10
Góly
2
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
938
Hodnocení
6,10
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 19, 2025 Horní Ředice P 0 - 4 93 0 1 0 4,5
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 12, 2025 Chlumec nad Cidlinou P 1 - 0 93 0 0 0 5,2
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 5, 2025 Turnov P 6 - 0 90 0 0 0 4,8
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 28, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 V 4 - 0 94 0 0 0 7,4
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 20, 2025 Chrudim R 2 - 2 96 1 0 0 7,1
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 31, 2025 Dobrovice V 2 - 0 91 0 0 0 7,3
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 24, 2025 Čáslav P 4 - 0 92 0 0 0 4,9
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 17, 2025 Náchod V 3 - 2 99 0 1 0 6,4
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 14, 2025 Velké Hamry P 8 - 0 46 0 0 0 5,0
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 8, 2025 Hlinsko V 4 - 1 83 1 1 0 7,6
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 938 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
938 938
Kapitánem
10 10
Hodnocení
6,10 6,10

Útok

Góly
2 0,19
Góly ze hry
2 0,19
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 1,63
Obdržené góly na hřišti
19 1,82
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,19
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,10

Disciplína

Žluté karty
1 0,10
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 61 % 56 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 48 % Obrana 43 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Police nad Metují 2026/2027 102938106,10
Spartak Police nad Metují 2025/2026 2862 553406,34
Spartak Police nad Metují 2024/2025 30112 765406,39
Sparta Kolín 2021/2022 28112 303207,32
Fortuna Divize C 28112 303207,32
Sparta Kolín 2020/2021 85677107,55
Fortuna Divize C 85677107,55
Kolín 2019/2020 15111 354107,10
Fortuna Divize C 15111 354107,10
Kolín 2018/2019 27102 434306,39
Fortuna Divize C 27102 434306,39
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení