Vondráček Jiří

Spartak Police nad Metují
Dres
10
bře 13, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 18, 2024

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
10
Góly
2
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
938
Hodnocení
6,10
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 29, 2025 Přepeře P 3 - 1 95 0 0 0 5,0
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 23, 2025 Benešov P 0 - 2 94 0 0 0 5,0
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 16, 2025 Turnov P 2 - 0 97 0 0 0 5,0
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 16, 2024 Velké Hamry P 1 - 4 93 0 0 0 4,9
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 10, 2024 Hlinsko P 3 - 0 91 0 0 0 5,0
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 3, 2024 Slavia Hradec Králové R 1 - 1 92 0 0 0 6,1
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 27, 2024 Horní Ředice P 3 - 2 92 2 0 0 7,2
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 20, 2024 Kosmonosy P 1 - 2 97 1 0 0 6,3
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 16, 2024 Chrudim V 3 - 2 96 2 0 0 9,3
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 12, 2024 Brandýs nad Labem P 2 - 1 93 0 0 0 5,2
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 938 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
938 938
Kapitánem
10 10
Hodnocení
6,10 6,10

Útok

Góly
2 0,19
Góly ze hry
2 0,19
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
17 1,63
Obdržené góly na hřišti
19 1,82
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −0,19
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,10

Disciplína

Žluté karty
1 0,10
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 61 % 56 % Hodnocení 99 % Vytíženost Disciplína 48 % Obrana 43 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Police nad Metují 2026/2027 102938106,10
Spartak Police nad Metují 2025/2026 2862 553406,34
Spartak Police nad Metují 2024/2025 30112 765406,39
Sparta Kolín 2021/2022 28112 303207,32
Fortuna Divize C 28112 303207,32
Sparta Kolín 2020/2021 85677107,55
Fortuna Divize C 85677107,55
Kolín 2019/2020 15111 354107,10
Fortuna Divize C 15111 354107,10
Kolín 2018/2019 27102 434306,39
Fortuna Divize C 27102 434306,39
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení