Svoboda David

TJ Slovan Broumov
Dres
14
bře 15, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 9, 2015

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
2
V základní sestavě
5
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
490
Hodnocení
6,08
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 31 Náchod "B" P 2 - 3 92 1 0 0 6,2
  2. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 24 Velichovky P 3 - 1 93 0 0 0 5,1
  3. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 16 Vysoká nad Labem P 9 - 0 92 0 0 0 4,7
  4. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 10 Slavoj Předměřice nad Labem R 1 - 1 90 0 1 0 5,7
  5. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 2 Častolovice V 1 - 2 95 0 0 0 6,8
  6. JAKO 1. B třída - skupina B dub 26 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" V 2 - 1 93 0 0 0 6,8
  7. JAKO 1. B třída - skupina B dub 18 Sokol Javornice P 3 - 1 92 1 0 0 6,1
  8. JAKO 1. B třída - skupina B dub 11 Slavoj Teplice nad Metují P 1 - 0 71 0 0 0 5,3
  9. JAKO 1. B třída - skupina B dub 4 Lokomotiva Meziměstí V 0 - 1 96 1 1 0 8,2
  10. JAKO 1. B třída - skupina B bře 29 Sokol Malšovice V 3 - 2 86 1 0 0 7,8
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 490 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
490 490
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,08 6,08

Útok

Góly
2 0,37
Góly ze hry
2 0,37
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 1,10
Obdržené góly na hřišti
17 3,12
Rozdíl skóre na hřišti
−11 −2,02
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,18

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 56 % 49 % Hodnocení 66 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 17 %

Sezóny

Ročníky
Slovan Broumov 2026/2027 82490006,08
AGRO CS 6. liga 82490006,08
Slovan Broumov 2025/2026 2692 311306,34
Slovan Broumov 2024/2025 2762 101105,81
AGRO CS 1. A třída 2762 101105,81
Slovan Broumov 2023/2024 29122 537306,17
1. A třída 29122 537306,17
Slovan Broumov 2022/2023 2882 489406,09
AM GNOL 1. A třída 2882 489406,09
Slovan Broumov 2021/2022 2762 319806,20
AM GNOL 1. A třída 2762 319806,20
Slovan Broumov 2020/2021 70607105,40
Slovan Broumov 2019/2020 1571 305106,72
AM GNOL 1. A třída 1571 305106,72
Slovan Broumov 2018/2019 3052 144906,13
AM GNOL 1. A třída 3052 144906,13
Slovan Broumov 2017/2018 30182 694407,18
AM GNOL 1. A třída 30182 694407,18
Slovan Broumov 2016/2017 2932 442605,89
Slovan Broumov 2015/2016 2911 397505,66
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení