Dres
16
dub 8, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 3, 2023

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
5
Góly
2
V základní sestavě
2
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
290
Hodnocení
6,90
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C dub 23, 2022 Sokol Libiš P 3 - 0 92 0 1 0 4,6
  2. Fortuna Divize C dub 15, 2022 Hlinsko R 3 - 3 94 1 1 0 6,6
  3. Fortuna Divize C dub 9, 2022 Kosmonosy V 3 - 4 96 2 1 0 8,3
  4. Fortuna Divize C bře 26, 2022 Letohrad P 2 - 1 91 0 0 0 5,2
  5. Fortuna Divize C bře 20, 2022 Trutnov P 0 - 2 92 0 1 0 4,6
  6. Fortuna Divize C bře 12, 2022 Horky nad Jizerou R 0 - 0 93 0 0 0 6,3
  7. Fortuna Divize C čvn 9, 2018 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou V 2 - 1 79 0 0 0 6,8
  8. Fortuna Divize C čvn 6, 2018 Trutnov P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  9. Fortuna Divize C čvn 3, 2018 Turnov P 3 - 0 47 0 1 0 5,2
  10. Fortuna Divize C kvě 26, 2018 Spartak Chrastava V 4 - 3 46 0 0 0 6,8
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 290 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
290 290
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,90 6,90

Útok

Góly
2 0,62
Góly ze hry
2 0,62
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 4,97
Obdržené góly na hřišti
5 1,55
Rozdíl skóre na hřišti
11 3,41
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,31
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 95 % 92 % Hodnocení 48 % Vytíženost Disciplína 16 % Obrana 64 %

Sezóny

Ročníky
Lokomotiva Hradec Králové 2026/2027 52290106,90
AGRO CS 6. liga 52290106,90
Lokomotiva Hradec Králové 2025/2026 19101 655306,95
AGRO CS 1. A třída 19101 655306,95
Lokomotiva Hradec Králové 2024/2025 16121 162317,58
Lokomotiva Hradec Králové 2023/2024 1481 198416,57
Náchod 2022/2023 1651 172815,95
Fortuna Divize C 1541 082715,83
Dvůr Králové nad Labem 2021/2022 114927406,26
Fortuna Divize C 114927406,26
Libčany 2021/2022 1351 163206,89
Libčany 2020/2021 60526106,43
Libčany 2019/2020 129848007,51
Libčany 2018/2019 30132 327606,93
VOTROK Krajský přebor 30132 327606,93
Kratonohy 2017/2018 3082 042616,26
Fortuna Divize C 2661 759616,18
Olympia Hradec Králové 1901 2015/2016 2651 490206,81
Divize C 2651 490206,81
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení