Němeček Petr

Konec kariéry
dub 9, 1993
33 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2019/2020

Zápasy
14
Góly
1
V základní sestavě
11
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
1 049
Hodnocení
6,34
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C dub 27, 2019 Pardubice P 2 - 1 92 0 0 0 5,2
  2. Fortuna Divize C dub 23, 2019 Trutnov V 1 - 2 93 0 0 0 6,8
  3. Fortuna Divize C dub 20, 2019 Turnov V 6 - 0 92 0 0 0 7,5
  4. Fortuna Divize C dub 6, 2019 Spartak Slatiňany V 1 - 0 92 0 0 0 7,1
  5. Fortuna Divize C bře 30, 2019 Vysoké Mýto P 1 - 1 93 1 0 0 7,1
  6. Fortuna Divize C bře 23, 2019 Horky nad Jizerou V 1 - 1 86 0 0 0 6,1
  7. Fortuna Divize C bře 16, 2019 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou V 2 - 2 91 0 0 0 6,0
  8. Fortuna Divize C bře 9, 2019 Dvůr Králové nad Labem P 0 - 0 91 0 0 0 6,3
  9. Fortuna Divize C lis 11, 2018 Čáslav P 0 - 0 93 0 0 0 6,3
  10. Fortuna Divize C lis 3, 2018 Náchod P 2 - 0 92 0 0 0 5,0
2019/2020 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 049 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
14 14
V základní sestavě
11 11
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
1 049 1 049
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,34 6,34

Útok

Góly
1 0,09
Góly ze hry
1 0,09
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
21 1,80
Obdržené góly na hřišti
14 1,20
Rozdíl skóre na hřišti
7 0,60
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,17

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2019/2020.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 66 % 74 % Hodnocení 68 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 67 %

Sezóny

Ročníky
Kolín 2019/2020 1411 049006,34
Fortuna Divize C 1411 049006,34
Kolín 2018/2019 2822 580506,13
Fortuna Divize C 2822 580506,13
Kolín 2017/2018 2842 391106,35
Fortuna Divize C 2842 391106,35
Kolín 2016/2017 2722 061216,26
Fortuna Divize C 2722 061216,26
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení