Dres
11
dub 11, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 25, 2018

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
4
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
651
Hodnocení
6,83
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída kvě 8, 2024 Trutnov "B" V 4 - 1 90 1 0 0 8,1
  2. 1. A třída kvě 5, 2024 Miletín V 1 - 8 90 0 0 0 7,3
  3. 1. A třída dub 27, 2024 Vysoká nad Labem P 4 - 1 93 0 0 0 5,0
  4. 1. A třída dub 20, 2024 Kostelec nad Orlicí R 2 - 2 90 0 0 0 6,0
  5. 1. A třída dub 13, 2024 Slavia Hradec Králové "B" V 1 - 2 81 0 0 0 6,7
  6. 1. A třída bře 31, 2024 Sokol Železnice R 0 - 0 92 0 0 0 6,3
  7. 1. A třída bře 23, 2024 Třebechovice pod Orebem P 1 - 3 94 0 0 0 5,0
  8. 1. A třída bře 17, 2024 Sokol Stěžery V 1 - 4 92 1 0 0 8,1
  9. 1. A třída bře 10, 2024 Nové Město nad Metují V 3 - 2 76 0 1 0 6,0
  10. 1. A třída lis 4, 2023 Roudnice V 3 - 1 91 1 0 0 8,1
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 651 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
651 651
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,83 6,83

Útok

Góly
4 0,55
Góly ze hry
4 0,55
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
18 2,49
Obdržené góly na hřišti
14 1,94
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,55
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,28

Disciplína

Žluté karty
1 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 81 % 90 % Hodnocení 79 % Vytíženost Disciplína 33 % Obrana 47 %

Sezóny

Ročníky
Cidlina Nový Bydžov "B" 2026/2027 74651106,83
AGRO CS 6. liga 74651106,83
Cidlina Nový Bydžov "B" 2025/2026 2051 765206,06
AGRO CS 1. A třída 2051 765206,06
Cidlina Nový Bydžov "B" 2024/2025 1881 508006,57
AGRO CS 1. A třída 1881 508006,57
Cidlina Nový Bydžov "B" 2023/2024 2672 145206,43
1. A třída 2672 145206,43
Cidlina Nový Bydžov "B" 2022/2023 1941 517106,98
Cidlina Nový Bydžov 2021/2022 30123006,45
Cidlina Nový Bydžov 2019/2020 70437006,59
Cidlina Nový Bydžov 2018/2019 25101 694006,95
VOTROK Krajský přebor 25101 694006,95
Cidlina Nový Bydžov 2016/2017 141864106,39
Cidlina Nový Bydžov 2015/2016 2551 892106,83
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení