Šimek Jiří

FK Turnov
Dres
8
čvn 8, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 22, 2025

4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
15
Hodnocení
5,90
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C bře 24, 2019 Čáslav P 3 - 3 91 0 1 0 5,6
  2. Fortuna Divize C bře 16, 2019 Benátky nad Jizerou V 1 - 0 92 0 0 0 7,1
  3. Fortuna Divize C bře 9, 2019 Přepeře P 3 - 0 90 0 1 0 4,6
  4. Fortuna Divize C lis 17, 2018 Pardubice P 4 - 0 91 0 0 0 4,9
  5. Fortuna Divize C lis 10, 2018 Trutnov P 1 - 4 92 1 0 0 5,9
  6. Fortuna Divize C lis 3, 2018 Vysoké Mýto P 5 - 0 91 0 1 0 4,5
  7. Fortuna Divize C říj 28, 2018 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou P 0 - 4 90 0 1 0 4,5
  8. Fortuna Divize C říj 14, 2018 Náchod V 1 - 0 91 0 0 0 7,1
  9. Fortuna Divize C říj 6, 2018 Český Brod P 2 - 0 92 0 0 0 5,0
  10. Fortuna Divize C zář 30, 2018 Velké Hamry P 0 - 0 90 0 0 0 6,3
2025/2026 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 15 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
15 15
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,90 5,90

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
1 6,00
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −6,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 34 % Hodnocení 5 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 1 %

Sezóny

Ročníky
Turnov 2025/2026 1015005,90
Turnov 2018/2019 2632 256905,61
Fortuna Divize C 2632 256905,61
Turnov 2017/2018 3012 603506,16
Fortuna Divize C 3012 603506,16
Turnov 2016/2017 2832 1711205,87
Fortuna Divize C 2832 1711205,87
Turnov 2015/2016 2111 635206,09
Divize C 2111 635206,09
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení