Dres
15
čvn 21, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 8, 2015

5. liga 2026/2027

Zápasy
10
Góly
0
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
893
Hodnocení
5,79
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. VOTROK Krajský přebor kvě 4, 2025 Sokol Železnice P 3 - 0 75 0 0 0 5,0
  2. VOTROK Krajský přebor dub 26, 2025 Sokol Třebeš V 1 - 0 71 0 0 0 7,0
  3. VOTROK Krajský přebor dub 17, 2025 Týniště nad Orlicí V 1 - 2 89 0 0 0 6,8
  4. VOTROK Krajský přebor dub 12, 2025 Česká Skalice R 3 - 3 96 1 0 0 6,9
  5. VOTROK Krajský přebor dub 5, 2025 Dvůr Králové nad Labem R 0 - 0 86 0 1 0 5,9
  6. VOTROK Krajský přebor bře 29, 2025 Solnice P 1 - 3 46 0 0 0 5,2
  7. VOTROK Krajský přebor bře 23, 2025 Červený Kostelec V 0 - 1 94 0 0 0 7,1
  8. VOTROK Krajský přebor bře 15, 2025 Jičín R 2 - 2 93 0 1 0 5,7
  9. VOTROK Krajský přebor lis 16, 2024 Náchod R 0 - 0 92 0 1 0 5,9
  10. VOTROK Krajský přebor lis 9, 2024 Libčany V 0 - 1 97 0 0 0 7,1
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 893 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
893 893
Kapitánem
10 10
Hodnocení
5,79 5,79

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 1,51
Obdržené góly na hřišti
23 2,32
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −0,81
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,20

Disciplína

Žluté karty
3 0,30
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 24 % 23 % Hodnocení 95 % Vytíženost Disciplína 20 % Obrana 25 %

Sezóny

Ročníky
Chlumec nad Cidlinou "B" 2026/2027 100893305,79
5. liga 100893305,79
Chlumec nad Cidlinou "B" 2025/2026 2331 9731115,95
Chlumec nad Cidlinou 2024/2025 3052 6251106,28
VOTROK Krajský přebor 3052 6251106,28
Chlumec nad Cidlinou 2023/2024 2962 487906,31
Chlumec nad Cidlinou 2022/2023 29172 582607,07
Chlumec nad Cidlinou 2021/2022 62294106,87
Chlumec nad Cidlinou 2020/2021 31135007,03
Chlumec nad Cidlinou 2019/2020 63406007,03
Chlumec nad Cidlinou 2018/2019 2271 616506,14
Chlumec nad Cidlinou 2017/2018 22101 916406,71
VOTROK Krajský přebor 22101 916406,71
Chlumec nad Cidlinou 2016/2017 3182 5661216,34
VOTROK Krajský přebor 3082 5441006,40
Chlumec nad Cidlinou 2015/2016 1471 097216,66
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení