Vondrouš Filip

Bez angažmá
čvn 21, 1993
33 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2024/2025

Zápasy
11
Góly
0
V základní sestavě
10
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
885
Hodnocení
5,33
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor zář 2, 2017 Slavia Hradec Králové V 2 - 4 70 0 0 0 6,8
  2. VOTROK Krajský přebor srp 27, 2017 Kostelec nad Orlicí V 0 - 0 29 0 0 0 6,0
  3. VOTROK Krajský přebor srp 19, 2017 Chlumec nad Cidlinou V 0 - 4 74 0 0 0 7,2
  4. VOTROK Krajský přebor srp 13, 2017 Lázně Bělohrad V 3 - 0 64 0 0 0 7,0
  5. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2017 Chlumec nad Cidlinou P 4 - 1 45 0 0 0 5,3
  6. VOTROK Krajský přebor čvn 11, 2017 Vysoká nad Labem V 5 - 1 32 0 0 0 6,1
  7. VOTROK Krajský přebor čvn 3, 2017 Libčany P 3 - 0 46 0 0 0 5,2
  8. VOTROK Krajský přebor kvě 28, 2017 Lázně Bělohrad V 4 - 0 59 0 0 0 6,9
  9. VOTROK Krajský přebor kvě 21, 2017 Slovan Broumov P 3 - 1 28 0 0 0 5,9
  10. VOTROK Krajský přebor dub 22, 2017 Slavia Hradec Králové P 1 - 0 11 0 0 0 6,0
2024/2025 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 885 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
11 11
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
885 885
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,33 5,33

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
10 1,02
Obdržené góly na hřišti
34 3,46
Rozdíl skóre na hřišti
−24 −2,44
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,10

Disciplína

Žluté karty
1 0,10
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 8 % 3 % Hodnocení 55 % Vytíženost Disciplína 42 % Obrana 14 %

Sezóny

Ročníky
Miletín 2024/2025 110885105,33
Miletín 2023/2024 103793005,90
1. A třída 103793005,90
Miletín 2022/2023 2681 726206,45
AM GNOL 1. A třída 2681 726206,45
Miletín 2021/2022 2181 559406,80
Miletín 2020/2021 80492106,01
Miletín 2019/2020 82447006,29
Miletín 2018/2019 76511107,69
Jaroměř 2017/2018 140618006,19
Jaroměř 2016/2017 121492005,79
Miletín 2016/2017 128963416,60
Miletín 2015/2016 2221 418205,89
1. A třída 2221 418205,89
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení