Štemberk Miroslav

Konec kariéry
čvn 27, 1993
33 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2018/2019

Zápasy
23
Góly
5
V základní sestavě
21
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
1 588
Hodnocení
6,60
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C bře 23, 2019 Vysoké Mýto V 2 - 4 86 0 0 0 6,8
  2. Fortuna Divize C bře 16, 2019 Kolín P 2 - 2 91 0 1 0 5,6
  3. Fortuna Divize C lis 17, 2018 Náchod V 7 - 0 26 1 0 0 7,2
  4. Fortuna Divize C říj 28, 2018 Turnov V 0 - 4 81 1 1 0 8,0
  5. Fortuna Divize C říj 20, 2018 Spartak Slatiňany V 7 - 1 73 0 0 0 7,0
  6. Fortuna Divize C říj 13, 2018 Horky nad Jizerou P 1 - 0 72 0 0 0 5,3
  7. Fortuna Divize C říj 6, 2018 Dvůr Králové nad Labem V 1 - 0 87 0 1 0 6,7
  8. Fortuna Divize C zář 30, 2018 Čáslav V 1 - 2 73 0 0 0 6,4
  9. Fortuna Divize C zář 22, 2018 Benátky nad Jizerou P 2 - 3 91 0 0 0 5,2
  10. Fortuna Divize C zář 15, 2018 Přepeře P 3 - 2 93 0 0 0 5,3
2018/2019 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 588 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
23 23
V základní sestavě
21 21
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
1 588 1 588
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,60 6,60

Útok

Góly
5 0,28
Góly ze hry
5 0,28
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
48 2,72
Obdržené góly na hřišti
19 1,08
Rozdíl skóre na hřišti
29 1,64
Zápasy bez obdrženého gólu
6 0,34

Disciplína

Žluté karty
3 0,17
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 89 % 92 % Hodnocení 73 % Vytíženost Disciplína 38 % Obrana 78 %

Sezóny

Ročníky
Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou 2018/2019 2351 588306,60
Fortuna Divize C 2351 588306,60
Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou 2017/2018 2221 529206,25
Fortuna Divize C 2221 529206,25
Sokol Jablonec nad Jizerou 2015/2016 2862 247806,19
Divize C 2862 247806,19
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení