Rojšl Michal

FK Náchod
Dres
7
čvc 8, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 31, 2017

5. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
9
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
623
Hodnocení
7,47
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor říj 22, 2017 Červený Kostelec P 3 - 1 93 0 1 0 4,6
  2. VOTROK Krajský přebor říj 14, 2017 Vysoká nad Labem V 5 - 3 73 2 0 0 8,8
  3. VOTROK Krajský přebor zář 23, 2017 Vrchlabí V 7 - 0 47 0 0 0 6,3
  4. VOTROK Krajský přebor zář 17, 2017 Jiskra Hořice P 1 - 0 98 0 0 0 5,2
  5. VOTROK Krajský přebor zář 9, 2017 Jičín V 2 - 0 20 0 0 0 6,1
  6. VOTROK Krajský přebor zář 2, 2017 Libčany V 1 - 2 25 0 0 0 5,9
  7. VOTROK Krajský přebor srp 26, 2017 Nové Město nad Metují V 6 - 1 39 1 0 0 7,2
  8. VOTROK Krajský přebor srp 19, 2017 Slavia Hradec Králové V 0 - 4 84 1 0 0 8,4
  9. VOTROK Krajský přebor srp 12, 2017 Kostelec nad Orlicí V 3 - 0 15 0 0 0 6,1
  10. VOTROK Krajský přebor lis 12, 2016 Lázně Bělohrad P 5 - 1 90 0 1 0 4,6
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 623 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
623 623
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,47 7,47

Útok

Góly
9 1,30
Góly ze hry
8 1,16
Góly z penalt
1 0,14

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
27 3,90
Obdržené góly na hřišti
10 1,44
Rozdíl skóre na hřišti
17 2,46
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,29

Disciplína

Žluté karty
3 0,43
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 96 % 99 % Hodnocení 66 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 59 %

Sezóny

Ročníky
Náchod 2026/2027 1010713307,32
5. liga 99623307,47
Náchod 2025/2026 2451 508306,02
Náchod 2024/2025 29122 289606,86
VOTROK Krajský přebor 27122 224506,94
Náchod 2023/2024 27152 265816,99
VOTROK Krajský přebor 26152 168816,99
Náchod 2022/2023 90634305,49
Fortuna Divize C 90634305,49
Náchod 2021/2022 2661 884416,22
Fortuna Divize C 2661 884416,22
Náchod 2020/2021 88576207,91
Fortuna Divize C 88576207,91
Náchod 2019/2020 114514206,51
Fortuna Divize C 114514206,51
Náchod 2018/2019 2641 418406,04
Fortuna Divize C 2641 418406,04
Náchod 2017/2018 36192 596606,91
VOTROK Krajský přebor 27131 950506,97
Sokol Provodov 2016/2017 1201 032305,16
Sokol Provodov 2015/2016 2982 3741106,07
VOTROK Krajský přebor 2982 3741106,07
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení