Počtýnský Jiří

TJ Sokol Javornice
Dres
15
čvc 10, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 20, 2024

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
10
Góly
2
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
932
Hodnocení
5,94
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B srp 30, 2025 Slavoj Předměřice nad Labem R 1 - 1 91 0 0 0 6,0
  2. JAKO 1. B třída - skupina B srp 23, 2025 Častolovice R 2 - 2 91 0 0 0 6,0
  3. JAKO 1. B třída - skupina B srp 17, 2025 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" P 0 - 4 94 0 0 0 4,9
  4. JAKO 1. B třída - skupina B srp 9, 2025 Vysoká nad Labem V 3 - 2 92 1 1 0 7,4
  5. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 21, 2025 Nové Město nad Metují V 4 - 3 62 1 1 0 6,5
  6. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 15, 2025 Náchod "B" V 4 - 1 88 1 0 0 8,6
  7. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 31, 2025 Sokol Dohalice P 1 - 3 92 0 0 0 5,1
  8. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 24, 2025 Spartak Opočno V 0 - 2 95 0 0 0 7,3
  9. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 17, 2025 Sokol Malšova Lhota V 6 - 1 90 0 0 0 7,2
  10. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 8, 2025 Olympia Hradec Králové 1901 R 0 - 0 90 0 0 0 6,3
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 932 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
932 932
Kapitánem
2 2
Hodnocení
5,94 5,94

Útok

Góly
2 0,19
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
1 0,10

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
25 2,41
Obdržené góly na hřišti
30 2,90
Rozdíl skóre na hřišti
−5 −0,48
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,19
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 64 % 40 % Hodnocení 98 % Vytíženost Disciplína 30 % Obrana 30 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Javornice 2026/2027 102932205,94
Sokol Javornice 2025/2026 24102 165516,37
Sokol Javornice 2024/2025 2482 166606,69
Sokol Javornice 2023/2024 1271 033206,39
Letohrad 2022/2023 81324005,67
Fortuna Divize C 81324005,67
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2022/2023 15121 339107,55
Letohrad 2021/2022 27111 610306,40
Fortuna Divize C 27111 610306,40
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2020/2021 42255105,88
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2019/2020 16131 343106,96
VOTROK Krajský přebor 16131 343106,96
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2018/2019 30262 549406,98
VOTROK Krajský přebor 30262 549406,98
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2017/2018 28112 386606,11
VOTROK Krajský přebor 28112 386606,11
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2016/2017 30212 190816,81
VOTROK Krajský přebor 30212 190816,81
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2015/2016 2722 066406,01
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení