Boček Jan

Konec kariéry
srp 17, 1993
33 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2022/2023

Zápasy
18
Góly
1
V základní sestavě
6
Ze střídačky
12
Odehrané minuty
684
Hodnocení
6,07
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C dub 7, 2023 Ústí nad Orlicí P 1 - 2 29 0 0 0 5,9
  2. Fortuna Divize C bře 12, 2023 Letohrad V 3 - 0 7 0 0 0 –
  3. Fortuna Divize C lis 12, 2022 Trutnov V 1 - 2 19 0 1 0 5,7
  4. Fortuna Divize C lis 6, 2022 Brandýs nad Labem V 2 - 0 70 0 0 0 7,0
  5. Fortuna Divize C říj 29, 2022 Vysoké Mýto R 1 - 1 82 0 1 0 6,3
  6. Fortuna Divize C říj 23, 2022 Chrudim V 3 - 0 9 0 0 0 –
  7. Fortuna Divize C říj 16, 2022 Slovan Liberec P 2 - 0 39 0 0 0 5,6
  8. Fortuna Divize C říj 1, 2022 Velké Hamry V 0 - 2 13 0 0 0 6,1
  9. Fortuna Divize C čvn 18, 2022 Horky nad Jizerou V 5 - 1 62 0 0 0 6,9
  10. Fortuna Divize C čvn 11, 2022 Tochovice P 4 - 1 48 0 0 0 5,8
2022/2023 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 684 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
18 18
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
12 12
Odehrané minuty
684 684
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,07 6,07

Útok

Góly
1 0,13
Góly ze hry
1 0,13
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
7 0,92
Obdržené góly na hřišti
7 0,92
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,39

Disciplína

Žluté karty
3 0,39
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 50 % 55 % Hodnocení 45 % Vytíženost Disciplína 15 % Obrana 77 %

Sezóny

Ročníky
Benátky nad Jizerou 2022/2023 181684306,07
Fortuna Divize C 181684306,07
Benátky nad Jizerou 2021/2022 182743506,10
Fortuna Divize C 182743506,10
Benátky nad Jizerou 2020/2021 84475306,55
Fortuna Divize C 84475306,55
Benátky nad Jizerou 2019/2020 60372006,92
Fortuna Divize C 60372006,92
Benátky nad Jizerou 2018/2019 2251 643406,39
Fortuna Divize C 2251 643406,39
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení