Novák Jakub

SK Sobotka
Dres
14
zář 1, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 16, 2021

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
8
Góly
3
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
724
Hodnocení
7,18
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída zář 17, 2022 Česká Skalice P 1 - 5 90 0 0 0 4,9
  2. AM GNOL 1. A třída zář 10, 2022 Roudnice P 5 - 1 92 0 0 0 5,0
  3. AM GNOL 1. A třída zář 3, 2022 Lokomotiva Hradec Králové V 1 - 1 91 0 0 0 6,0
  4. AM GNOL 1. A třída srp 27, 2022 Sokol Třebeš "B" P 5 - 2 90 1 0 0 5,9
  5. AM GNOL 1. A třída srp 20, 2022 Nové Město nad Metují P 2 - 3 94 0 0 0 5,2
  6. AM GNOL 1. A třída srp 14, 2022 Trutnov "B" V 0 - 2 92 1 0 0 8,3
  7. AM GNOL 1. A třída čvn 11, 2022 Třebechovice pod Orebem P 7 - 2 91 0 0 0 4,9
  8. AM GNOL 1. A třída kvě 29, 2022 Česká Skalice P 2 - 1 91 0 0 0 5,2
  9. AM GNOL 1. A třída kvě 21, 2022 Nový Hradec Králové V 1 - 1 90 1 0 0 7,1
  10. AM GNOL 1. A třída kvě 15, 2022 Slovan Broumov V 3 - 4 93 1 0 0 8,3
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 724 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
724 724
Kapitánem
3 3
Hodnocení
7,18 7,18

Útok

Góly
3 0,37
Góly ze hry
3 0,37
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 2,73
Obdržené góly na hřišti
12 1,49
Rozdíl skóre na hřišti
10 1,24
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,37

Disciplína

Žluté karty
1 0,12
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 78 % 98 % Hodnocení 85 % Vytíženost Disciplína 39 % Obrana 69 %

Sezóny

Ročníky
Sobotka 2026/2027 83724107,18
Sobotka 2025/2026 23152 039206,81
Sobotka 2024/2025 19121 766007,06
Sobotka 2023/2024 23132 134006,87
Sobotka 2022/2023 26122 268206,14
AM GNOL 1. A třída 26122 268206,14
Sobotka 2021/2022 1641 386106,21
AM GNOL 1. A třída 1641 386106,21
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení