Macek René

FK Letohrad
Dres
6
zář 6, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 19, 2005

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
119
Hodnocení
6,00
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 10 Turnov R 2 - 2 89 0 0 0 6,1
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 9 Svitavy P 3 - 1 30 0 0 0 5,9
  3. Fortuna Divize C čvn 15, 2024 Velké Hamry P 1 - 3 93 0 0 0 5,1
  4. Fortuna Divize C čvn 7, 2024 Slavia Hradec Králové V 1 - 4 91 0 1 0 6,7
  5. Fortuna Divize C čvn 1, 2024 Hlinsko P 0 - 3 92 0 1 0 4,6
  6. Fortuna Divize C kvě 25, 2024 Kosmonosy P 2 - 0 94 0 1 0 4,6
  7. Fortuna Divize C kvě 18, 2024 Spoje Praha R 0 - 0 96 0 0 0 6,3
  8. Fortuna Divize C kvě 11, 2024 Dobrovice V 3 - 0 98 0 0 0 7,4
  9. Fortuna Divize C kvě 4, 2024 Ústí nad Orlicí R 0 - 0 99 0 0 0 6,3
  10. Fortuna Divize C dub 27, 2024 Cidlina Nový Bydžov P 0 - 2 92 0 0 0 5,0
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 119 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
119 119
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,00 6,00

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 2,27
Obdržené góly na hřišti
3 2,27
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 36 % 47 % Hodnocení 24 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 28 %

Sezóny

Ročníky
Letohrad 2026/2027 20119006,00
Letohrad 2023/2024 2902 7321505,22
Fortuna Divize C 2902 7321505,22
Letohrad 2022/2023 2602 404505,82
Fortuna Divize C 2602 404505,82
Letohrad 2021/2022 1811 470615,85
Fortuna Divize C 1811 470615,85
Letohrad 2020/2021 70478405,74
Fortuna Divize C 70478405,74
Letohrad 2019/2020 71444206,10
Fortuna Divize C 71444206,10
Letohrad 2017/2018 2011 576605,86
Fortuna Divize C 2011 576605,86
Letohrad 2016/2017 2802 001606,06
Fortuna Divize C 2802 001606,06
Letohrad 2015/2016 82138106,26
Divize C 82138106,26
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení