Baster Tomáš

SK Sobotka
Dres
17
zář 17, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 8, 2019

JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026

Zápasy
13
Góly
1
V základní sestavě
10
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
898
Hodnocení
5,67
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída kvě 7, 2016 Sokol Bílá Třemešná P 6 - 1 90 0 0 0 4,9
  2. 1. A třída dub 30, 2016 Sokol Nepolisy V 2 - 1 92 0 0 0 6,8
  3. 1. A třída dub 24, 2016 Lázně Bělohrad P 3 - 1 91 0 0 0 5,1
  4. 1. A třída dub 20, 2016 Miletín P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  5. 1. A třída dub 16, 2016 Sokol Třebeš P 0 - 1 91 0 0 0 5,2
  6. 1. A třída dub 10, 2016 Vrchlabí P 5 - 0 91 0 0 0 4,9
  7. 1. A třída dub 2, 2016 Bystřian Kunčice V 3 - 0 91 0 0 0 7,4
  8. 1. A třída bře 27, 2016 Jiskra Hořice P 2 - 1 94 0 1 0 4,9
  9. 1. A třída bře 19, 2016 Libčany P 0 - 4 90 0 1 0 4,5
  10. 1. A třída lis 7, 2015 Třebechovice pod Orebem V 6 - 0 90 0 0 0 7,5
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 898 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
13 13
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
898 898
Kapitánem
2 2
Hodnocení
5,67 5,67

Útok

Góly
1 0,10
Góly ze hry
1 0,10
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,20
Obdržené góly na hřišti
19 1,90
Rozdíl skóre na hřišti
−7 −0,70
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,10

Disciplína

Žluté karty
1 0,10
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 39 % 17 % Hodnocení 62 % Vytíženost Disciplína 40 % Obrana 61 %

Sezóny

Ročníky
Sobotka 2025/2026 131898105,67
Sobotka 2024/2025 2312 052406,23
Sobotka 2023/2024 2322 106106,17
Sobotka 2022/2023 2201 958405,55
AM GNOL 1. A třída 2201 958405,55
Sobotka 2021/2022 1511 152105,85
AM GNOL 1. A třída 1511 152105,85
Sobotka 2020/2021 70593415,26
Sobotka 2019/2020 1201 108106,47
AM GNOL 1. A třída 1201 108106,47
Sobotka 2018/2019 1501 358105,61
Sobotka 2015/2016 2602 200605,71
1. A třída 2602 200605,71
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení