Gabriel Jiří

TJ Sokol Stěžery
Dres
16
zář 19, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
dub 4, 2014

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
7
V základní sestavě
7
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
622
Hodnocení
7,29
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AM GNOL 1. A třída srp 27, 2022 Nový Hradec Králové P 3 - 4 27 1 0 0 5,9
  2. AM GNOL 1. A třída srp 21, 2022 Česká Skalice P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  3. AM GNOL 1. A třída srp 14, 2022 Lázně Bělohrad V 3 - 0 23 0 0 0 6,5
  4. AM GNOL 1. A třída srp 6, 2022 Roudnice P 1 - 1 93 0 0 0 6,1
  5. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 11, 2022 Sokol Javornice V 4 - 1 35 0 0 0 6,2
  6. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 4, 2022 Baník Vamberk V 1 - 5 91 0 0 0 7,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 28, 2022 Spartak Opočno V 5 - 0 90 0 0 0 7,5
  8. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 8, 2022 Sokol Třebeš "B" P 3 - 0 45 0 1 0 4,8
  9. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 1, 2022 Spartak Kosičky V 5 - 0 68 1 0 0 8,2
  10. JAKO 1. B třída - skupina B dub 23, 2022 České Meziříčí V 0 - 4 71 0 0 0 7,3
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 622 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
622 622
Kapitánem
1 1
Hodnocení
7,29 7,29

Útok

Góly
7 1,01
Góly ze hry
5 0,72
Góly z penalt
2 0,29

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 2,32
Obdržené góly na hřišti
12 1,74
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,58
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,43

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 81 % 98 % Hodnocení 76 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 54 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Stěžery 2026/2027 87622007,29
AGRO CS 6. liga 87622007,29
Sokol Stěžery 2025/2026 25111 574106,44
AGRO CS 1. A třída 25111 574106,44
Sokol Stěžery 2024/2025 22161 624106,82
AGRO CS 1. A třída 22161 624106,82
Sokol Stěžery 2023/2024 110388105,82
1. A třída 110388105,82
Sokol Stěžery 2022/2023 28142 165206,47
AM GNOL 1. A třída 28142 165206,47
Sokol Stěžery 2021/2022 20131 275207,12
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení