Gabriel Jiří

TJ Sokol Stěžery
Dres
16
zář 19, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
dub 4, 2014

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
7
V základní sestavě
7
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
622
Hodnocení
7,29
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 1. A třída lis 11, 2023 Bystřian Kunčice R 2 - 2 9 0 0 0 –
  2. 1. A třída říj 29, 2023 Třebechovice pod Orebem V 4 - 1 32 0 1 0 5,8
  3. 1. A třída říj 7, 2023 Nový Hradec Králové V 4 - 2 7 0 0 0 –
  4. 1. A třída zář 23, 2023 Roudnice P 1 - 5 47 0 0 0 5,5
  5. 1. A třída srp 19, 2023 Cidlina Nový Bydžov "B" R 3 - 3 48 0 0 0 6,3
  6. 1. A třída srp 4, 2023 Slavia Hradec Králové "B" P 5 - 0 47 0 0 0 5,5
  7. AM GNOL 1. A třída čvn 17, 2023 Roudnice P 2 - 6 76 0 1 0 4,6
  8. AM GNOL 1. A třída čvn 10, 2023 Sokol Železnice P 0 - 3 73 0 0 0 5,0
  9. AM GNOL 1. A třída čvn 3, 2023 Lokomotiva Hradec Králové V 1 - 5 79 2 0 0 9,5
  10. AM GNOL 1. A třída kvě 17, 2023 Miletín V 3 - 1 76 0 0 0 6,4
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 622 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
622 622
Kapitánem
1 1
Hodnocení
7,29 7,29

Útok

Góly
7 1,01
Góly ze hry
5 0,72
Góly z penalt
2 0,29

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
16 2,32
Obdržené góly na hřišti
12 1,74
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,58
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,43

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 81 % 98 % Hodnocení 76 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 54 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Stěžery 2026/2027 87622007,29
AGRO CS 6. liga 87622007,29
Sokol Stěžery 2025/2026 25111 574106,44
AGRO CS 1. A třída 25111 574106,44
Sokol Stěžery 2024/2025 22161 624106,82
AGRO CS 1. A třída 22161 624106,82
Sokol Stěžery 2023/2024 110388105,82
1. A třída 110388105,82
Sokol Stěžery 2022/2023 28142 165206,47
AM GNOL 1. A třída 28142 165206,47
Sokol Stěžery 2021/2022 20131 275207,12
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení