Hudec Daniel

Konec kariéry
říj 13, 1993
33 let
Země
CZEČesko

4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
6
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
617
Hodnocení
5,96
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C čvn 12, 2022 Čáslav V 2 - 3 48 0 0 0 6,0
  2. Fortuna Divize C čvn 1, 2022 Náchod V 2 - 1 28 0 0 0 6,5
  3. Fortuna Divize C dub 30, 2022 Horky nad Jizerou V 2 - 4 88 0 0 0 6,9
  4. Fortuna Divize C dub 24, 2022 Benátky nad Jizerou V 2 - 1 29 0 0 0 6,5
  5. Fortuna Divize C dub 15, 2022 Tochovice V 3 - 4 17 0 0 0 6,1
  6. Fortuna Divize C dub 10, 2022 Sokol Libiš V 6 - 0 30 0 0 0 6,2
  7. Fortuna Divize C dub 2, 2022 Sparta Kutná Hora V 1 - 2 24 0 0 0 6,1
  8. Fortuna Divize C bře 27, 2022 Hlinsko V 5 - 0 30 1 0 0 7,2
  9. Fortuna Divize C bře 13, 2022 Kosmonosy V 2 - 1 9 0 0 0 –
  10. Fortuna Divize C říj 30, 2021 Čáslav V 5 - 0 18 0 0 0 6,2
2024/2025 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 617 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
617 617
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,96 5,96

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 1,17
Obdržené góly na hřišti
9 1,31
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,15
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,15

Disciplína

Žluté karty
1 0,15
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 19 % 41 % Hodnocení 40 % Vytíženost Disciplína 47 % Obrana 59 %

Sezóny

Ročníky
Kosmonosy 2024/2025 90617105,96
Sparta Kolín 2021/2022 202632006,42
Fortuna Divize C 202632006,42
Sparta Kolín 2020/2021 40172006,63
Fortuna Divize C 40172006,63
Ostrá 2019/2020 140749006,02
Fortuna Divize C 140749006,02
Ostrá 2016/2017 2411 250306,14
Fortuna Divize C 2411 250306,14
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení