Hudec Daniel

Konec kariéry
říj 13, 1993
33 let
Země
CZEČesko

4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
6
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
617
Hodnocení
5,96
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C říj 3, 2020 Horky nad Jizerou V 1 - 4 65 0 0 0 6,9
  2. Fortuna Divize C zář 27, 2020 Polaban Nymburk V 9 - 0 29 0 0 0 6,3
  3. Fortuna Divize C zář 19, 2020 Sokol Libiš V 2 - 4 16 0 0 0 6,1
  4. Fortuna Divize C bře 8, 2020 Polaban Nymburk V 1 - 3 92 0 0 0 7,0
  5. Fortuna Divize C lis 16, 2019 Sparta Kutná Hora P 3 - 2 45 0 0 0 5,2
  6. Fortuna Divize C lis 9, 2019 Vysoké Mýto V 5 - 2 11 0 0 0 6,1
  7. Fortuna Divize C říj 19, 2019 Kolín V 1 - 0 18 0 0 0 6,1
  8. Fortuna Divize C říj 13, 2019 Dvůr Králové nad Labem P 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  9. Fortuna Divize C říj 5, 2019 Benátky nad Jizerou V 1 - 0 76 0 0 0 7,0
  10. Fortuna Divize C zář 28, 2019 Sokol Libiš P 2 - 0 36 0 0 0 5,9
2024/2025 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 617 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
617 617
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,96 5,96

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 1,17
Obdržené góly na hřišti
9 1,31
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,15
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,15

Disciplína

Žluté karty
1 0,15
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 19 % 41 % Hodnocení 40 % Vytíženost Disciplína 47 % Obrana 59 %

Sezóny

Ročníky
Kosmonosy 2024/2025 90617105,96
Sparta Kolín 2021/2022 202632006,42
Fortuna Divize C 202632006,42
Sparta Kolín 2020/2021 40172006,63
Fortuna Divize C 40172006,63
Ostrá 2019/2020 140749006,02
Fortuna Divize C 140749006,02
Ostrá 2016/2017 2411 250306,14
Fortuna Divize C 2411 250306,14
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení