Nevole Jakub

FC Hlinsko
Dres
4
říj 16, 1993
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 11, 2019

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
8
Góly
0
V základní sestavě
7
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
624
Hodnocení
6,21
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 9 Chrudim P 5 - 0 78 0 0 0 4,9
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 1 Přepeře V 4 - 1 92 0 0 0 7,1
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 25 Vysoké Mýto P 3 - 0 25 0 1 0 5,4
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 18 Dobrovice V 2 - 1 94 0 0 0 6,9
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 3 Náchod V 3 - 1 21 0 0 0 6,3
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 29 Trutnov V 1 - 3 7 0 0 0 –
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 21 Kosmonosy V 5 - 1 9 0 0 0 –
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 15 Svitavy P 4 - 3 11 0 0 0 6,0
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 8 Chlumec nad Cidlinou P 3 - 2 60 0 0 0 5,2
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C lis 23, 2025 Spartak Police nad Metují P 5 - 1 82 0 1 0 4,6
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 624 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
624 624
Kapitánem
4 4
Hodnocení
6,21 6,21

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
15 2,16
Obdržené góly na hřišti
13 1,88
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,29
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,29

Disciplína

Žluté karty
1 0,14
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 35 % 62 % Hodnocení 66 % Vytíženost Disciplína 37 % Obrana 39 %

Sezóny

Ročníky
Hlinsko 2026/2027 80624106,21
Hlinsko 2025/2026 2501 679305,84
Hlinsko 2024/2025 3012 687305,98
Hlinsko 2023/2024 2912 479205,96
Fortuna Divize C 2912 479205,96
Hlinsko 2022/2023 2901 792605,86
Fortuna Divize C 2901 792605,86
Hlinsko 2021/2022 2722 129505,92
Fortuna Divize C 2722 129505,92
Hlinsko 2020/2021 81760106,03
Fortuna Divize C 81760106,03
Hlinsko 2019/2020 1601 421006,00
Fortuna Divize C 1601 421006,00
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení