Křivka Filip

Konec kariéry
lis 1, 1993
32 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
24
Góly
1
V základní sestavě
19
Ze střídačky
5
Odehrané minuty
1 866
Hodnocení
5,82
Žluté karty
8
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C bře 17, 2024 Velké Hamry P 1 - 2 92 0 1 0 4,9
  2. Fortuna Divize C bře 9, 2024 Slavia Hradec Králové R 0 - 0 93 0 0 0 6,3
  3. Fortuna Divize C lis 11, 2023 Kosmonosy P 3 - 0 93 0 0 0 5,0
  4. Fortuna Divize C lis 5, 2023 Letohrad V 3 - 2 93 0 0 0 6,9
  5. Fortuna Divize C říj 28, 2023 Dobrovice R 1 - 1 96 0 0 0 6,1
  6. Fortuna Divize C říj 22, 2023 Ústí nad Orlicí P 1 - 2 94 0 0 0 5,2
  7. Fortuna Divize C říj 15, 2023 Cidlina Nový Bydžov R 1 - 1 93 0 1 0 5,6
  8. Fortuna Divize C říj 8, 2023 Chrudim V 1 - 0 94 0 1 0 6,7
  9. Fortuna Divize C zář 30, 2023 Trutnov P 1 - 0 94 0 1 0 4,8
  10. Fortuna Divize C zář 24, 2023 Čáslav V 3 - 2 94 0 0 0 6,9
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 866 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
24 24
V základní sestavě
19 19
Ze střídačky
5 5
Odehrané minuty
1 866 1 866
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,82 5,82

Útok

Góly
1 0,05
Góly ze hry
1 0,05
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 1,06
Obdržené góly na hřišti
30 1,45
Rozdíl skóre na hřišti
−8 −0,39
Zápasy bez obdrženého gólu
4 0,19

Disciplína

Žluté karty
8 0,39
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 45 % 24 % Hodnocení 78 % Vytíženost Disciplína 13 % Obrana 52 %

Sezóny

Ročníky
Hlinsko 2023/2024 2411 866805,82
Fortuna Divize C 2411 866805,82
Hlinsko 2022/2023 1701 447405,87
Fortuna Divize C 1701 447405,87
Hlinsko 2021/2022 2702 299715,73
Fortuna Divize C 2702 299715,73
Hlinsko 2020/2021 80601305,64
Fortuna Divize C 80601305,64
Hlinsko 2019/2020 1611 462905,86
Fortuna Divize C 1611 462905,86
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení